bruno824 Opublikowano 14 Maja 2019 Opublikowano 14 Maja 2019 Cześć. Czy taka manetka 8 rzędowa (link poniżej) https://allegro.pl/oferta/sunrace-slr80-manetki-szosowe-mocowane-do-ramy-3x8-7503838082 obsluzy mi przerzut 8 rz.? https://www.sbike.pl/czesci-szosowe-przelajowe-przerzutki-tylne-przerzutki-tylne-przerzutka-tylna-shimano-claris-rd-r2000-8-speed-ss-o_l_132_10945.html Manetka jest indeksowana, w aukcji jest napisane ze kompatybilna z shimano, ale jest to dość stary typ manetki i nie jestem pewny czy obsłuży mi to nowego clarisa 8rz. Proszę o pomoc.
janek69 Opublikowano 15 Maja 2019 Opublikowano 15 Maja 2019 9 godzin temu, bruno824 napisał: Cześć. Czy taka manetka 8 rzędowa (link poniżej) https://allegro.pl/oferta/sunrace-slr80-manetki-szosowe-mocowane-do-ramy-3x8-7503838082 obsluzy mi przerzut 8 rz.? https://www.sbike.pl/czesci-szosowe-przelajowe-przerzutki-tylne-przerzutki-tylne-przerzutka-tylna-shimano-claris-rd-r2000-8-speed-ss-o_l_132_10945.html Manetka jest indeksowana, w aukcji jest napisane ze kompatybilna z shimano, ale jest to dość stary typ manetki i nie jestem pewny czy obsłuży mi to nowego clarisa 8rz. Proszę o pomoc. https://rowerplus.pl/klamkomanetki-szosowe/5975-sunrace-slr80-manetki-mocowane-do-ramy.html Powinno być OK
SzpiceR Opublikowano 15 Maja 2019 Opublikowano 15 Maja 2019 Zadziała, dopiero tiagra 4700 i wszystkie grupy 11 rzędowe mają inny ciąg linki. Zastanów się tylko nad doborem przerzutki bo taki "plastikowy" claris ani trochę nie pasuje do retro roweru z manetkami na ramie.
SzpiceR Opublikowano 15 Maja 2019 Opublikowano 15 Maja 2019 8 godzin temu, bruno824 napisał: W takim razie co polecasz 8 rz ? Nie musi być 8rz, może być 9 czy 10 (oprócz tiagry 4700) bo i tak ograniczy Cię manetka. Osobiście w retro szosie miałem dura ace 7402 i bardzo "spójne" mi się to wydawało. Coś takiego https://www.olx.pl/oferta/przerzutka-tyl-shimano-dura-ace-rd-7400-CID767-IDzSUYD.html#ebbcc44fe7 Ew. jakaś starsza ultegra czy 105 5500/5600
Geraldoff Opublikowano 25 Lipca 2019 Opublikowano 25 Lipca 2019 Kolego @bruno824, i jak? Udało się pożenić te manetki z przerzutką? Mam ten sam dylemat przy czym z przerzutką Sora rd3000 i tam to nie bangla, ale ona jest 9 biegowa. Pzdr.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się