Skocz do zawartości

Obrecz rowerowa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim!

Szukam tylnej obreczy rowerowej, w zwiazku z tym iz jestem tutaj nowy chcialbym sie was poradzic. Na co zwrocic uwage przy zakupie takowej obreczy. 


 

Opublikowano

uwielbiam takie wpisy :) 

Jakie rozmiar koła? Jakie zastosowanie? czy ma być pod tubelessy? jaki budżet? 

 

Opublikowano (edytowane)

Kup czerwoną. Fajne są;-)

Przepraszam taki żarcik:-D

Edytowane przez elmapeto
Opublikowano

Spokojne, chłopak się stremował. Pierwszy raz napisał i o wszystkim zapomniał. Teraz pewnie mu głupio.

WściekłyDzik
Opublikowano

@klaudek napisz 

1.budżet 

2.rozmiar koła  i oponki by się przydał no i twoja waga nie zaszkodzi 

Opublikowano

Hehehe ale nie ma co się stresować, przecież nie patrzy nam w twarze :D Niech napisze co potrzeba bo tak nic nie doradzimy.

Opublikowano

wybaczcie, fakt zapomnialem podac wiecej szczegolow. jesli mowa o budzecie myslalem o 500 zł moze troszke wiecej zalezy mi na jakosci. kola 27,5 a moja waga 95 kg

Opublikowano

Jeszcze napisz kolego do czego rower używasz.

Szukasz samej obręczy w tym budżecie czy kompletnego koła?

Opublikowano (edytowane)

all mountain i do codzienngo uzytku

samej obreczy jak narazie, 

 

Edytowane przez klaudek
Opublikowano

Kupa kasy w sumie jak na samą obręcz. Osobiście jeżdżę na Alexrims md21 i mogę polecić.

Opublikowano
6 minut temu, elmapeto napisał:

Kupa kasy w sumie jak na samą obręcz. Osobiście jeżdżę na Alexrims md21 i mogę polecić.

rower kupilem 4 miesiace temu, dzisiaj zauwazylem ze jest cos nie tak z obrecza gdy centrowalem kolo, lata gora dol. musi byc cos na rzeczy. wolalbym kupic raz a porzadnie chyba mnie rozumiesz 

Opublikowano

Oczywiście. Myślę ,że jakąś konkretną obręcz może dt swis wybierzesz.

Opublikowano

no dobrze za tyle można kupić dobre 2 obręcze lub koło takie średnie

Opublikowano

Kolega chce droższe ,więc może poszaleć;-)

Opublikowano

Ja Ci napisałem co kupić do koła za około 500 złotych, piasta na maszynówkach, piasty Sapima i obręcz DT.

Opublikowano

Tego nie wiem. Ostatnio jak szukałem dla siebie pod 29 to to mi wyskoczyło, ale niestety nie mieli na moje koło. Ja kupiłem Ryde Edge M 22, ale jakbym miał szukać pod 27.5 to takie bym kupił. Są recenzje w sieci, poszperaj.

Opublikowano

A jak chcesz obręcz drogą i w ciul wytrzymałą to bierz DT Swiss EX471 i już ;D

 

Opublikowano
2 godziny temu, klaudek napisał:

rower kupilem 4 miesiace temu, dzisiaj zauwazylem ze jest cos nie tak z obrecza gdy centrowalem kolo, lata gora dol. musi byc cos na rzeczy.

Pewnie tak było od początku. Centrowałeś i nie wycentrowałeś ? Oddaj do centrowania to wycentrują i będzie wycentrowane i nie będzie nic na rzeczy.

Opublikowano
22 minuty temu, Piotr78 napisał:

Pewnie tak było od początku. Centrowałeś i nie wycentrowałeś ? Oddaj do centrowania to wycentrują i będzie wycentrowane i nie będzie nic na rzeczy.

Następny.. fachowiec. Kolego drogi, daj sobie spokój i idź już nynac. 

Opublikowano (edytowane)

Centrowałeś i nie wycentrowałeś dlaczego ?

/edit

Ok, żyj w niewiedzy "miszczu" centrowania.

Edytowane przez Piotr78

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...