klaudek Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 Cześć wszystkim! Szukam tylnej obreczy rowerowej, w zwiazku z tym iz jestem tutaj nowy chcialbym sie was poradzic. Na co zwrocic uwage przy zakupie takowej obreczy.
Kruk Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 uwielbiam takie wpisy Jakie rozmiar koła? Jakie zastosowanie? czy ma być pod tubelessy? jaki budżet?
elmapeto Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 (edytowane) Kup czerwoną. Fajne są;-) Przepraszam taki żarcik:-D Edytowane 12 Maja 2019 przez elmapeto
User56sz Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 Spokojne, chłopak się stremował. Pierwszy raz napisał i o wszystkim zapomniał. Teraz pewnie mu głupio.
WściekłyDzik Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 @klaudek napisz 1.budżet 2.rozmiar koła i oponki by się przydał no i twoja waga nie zaszkodzi
Kruk Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 Hehehe ale nie ma co się stresować, przecież nie patrzy nam w twarze Niech napisze co potrzeba bo tak nic nie doradzimy.
klaudek Opublikowano 12 Maja 2019 Autor Opublikowano 12 Maja 2019 wybaczcie, fakt zapomnialem podac wiecej szczegolow. jesli mowa o budzecie myslalem o 500 zł moze troszke wiecej zalezy mi na jakosci. kola 27,5 a moja waga 95 kg
elmapeto Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 Jeszcze napisz kolego do czego rower używasz. Szukasz samej obręczy w tym budżecie czy kompletnego koła?
klaudek Opublikowano 12 Maja 2019 Autor Opublikowano 12 Maja 2019 (edytowane) all mountain i do codzienngo uzytku samej obreczy jak narazie, Edytowane 12 Maja 2019 przez klaudek
elmapeto Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 Kupa kasy w sumie jak na samą obręcz. Osobiście jeżdżę na Alexrims md21 i mogę polecić.
klaudek Opublikowano 12 Maja 2019 Autor Opublikowano 12 Maja 2019 6 minut temu, elmapeto napisał: Kupa kasy w sumie jak na samą obręcz. Osobiście jeżdżę na Alexrims md21 i mogę polecić. rower kupilem 4 miesiace temu, dzisiaj zauwazylem ze jest cos nie tak z obrecza gdy centrowalem kolo, lata gora dol. musi byc cos na rzeczy. wolalbym kupic raz a porzadnie chyba mnie rozumiesz
elmapeto Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 Oczywiście. Myślę ,że jakąś konkretną obręcz może dt swis wybierzesz.
Kruk Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 no dobrze za tyle można kupić dobre 2 obręcze lub koło takie średnie
klaudek Opublikowano 12 Maja 2019 Autor Opublikowano 12 Maja 2019 (edytowane) 12 minut temu, elmapeto napisał: Oczywiście. Myślę ,że jakąś konkretną obręcz może dt swis wybierzesz. trzylem wczesniej na te dt swiss i znalazlem jedno, https://www.chainreactioncycles.com/dt-swiss-m1900-cl-rear-wheel/rp-prod180065 23 minuty temu, Kruk napisał: no dobrze za tyle można kupić dobre 2 obręcze lub koło takie średnie np jakie Edytowane 12 Maja 2019 przez klaudek
elmapeto Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 Jak tak patrzę to duży wybór za tą kasę. Pełna gama. Na alledrogo się rozejrzyj. Może coś wpadnie w oko. Z mojego punktu widzenia to bardzo drogie obręcze. Nigdy takich nie miałem,więc z doświadczenia nic powiedzieć nie mogę. Coś takiego bym sobie kupił. Pod szeroką oponę. https://allegro.pl/oferta/obrecz-ns-bikes-enigma-dynamal-roll-29-orange-32h-6800184498
Kruk Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 Piasta: http://www.rowerowyraj.pl/piasty-mtb-tylnie/2925-piasta-tyl-novatec-d032sb-11s-czarna-3236-otworow.html Obręcz: https://allegro.pl/oferta/dt-swiss-obrecz-533d-27-5-32h-disc-7596839381 Szprychy: https://www.cyklomania.pl/sapim-race-black,c296.html I masz koło tylne jak talala
elmapeto Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 Kolega chce droższe ,więc może poszaleć;-)
klaudek Opublikowano 12 Maja 2019 Autor Opublikowano 12 Maja 2019 1 minutę temu, ahaja napisał: Pacenti TL28 10f? wtf
Kruk Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 Ja Ci napisałem co kupić do koła za około 500 złotych, piasta na maszynówkach, piasty Sapima i obręcz DT.
ahaja Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 Tego nie wiem. Ostatnio jak szukałem dla siebie pod 29 to to mi wyskoczyło, ale niestety nie mieli na moje koło. Ja kupiłem Ryde Edge M 22, ale jakbym miał szukać pod 27.5 to takie bym kupił. Są recenzje w sieci, poszperaj.
Kruk Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 A jak chcesz obręcz drogą i w ciul wytrzymałą to bierz DT Swiss EX471 i już ;D
Piotr78 Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 2 godziny temu, klaudek napisał: rower kupilem 4 miesiace temu, dzisiaj zauwazylem ze jest cos nie tak z obrecza gdy centrowalem kolo, lata gora dol. musi byc cos na rzeczy. Pewnie tak było od początku. Centrowałeś i nie wycentrowałeś ? Oddaj do centrowania to wycentrują i będzie wycentrowane i nie będzie nic na rzeczy.
klaudek Opublikowano 12 Maja 2019 Autor Opublikowano 12 Maja 2019 22 minuty temu, Piotr78 napisał: Pewnie tak było od początku. Centrowałeś i nie wycentrowałeś ? Oddaj do centrowania to wycentrują i będzie wycentrowane i nie będzie nic na rzeczy. Następny.. fachowiec. Kolego drogi, daj sobie spokój i idź już nynac.
Piotr78 Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 (edytowane) Centrowałeś i nie wycentrowałeś dlaczego ? /edit Ok, żyj w niewiedzy "miszczu" centrowania. Edytowane 12 Maja 2019 przez Piotr78
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się