Krystian1999 Opublikowano 11 Maja 2019 Opublikowano 11 Maja 2019 (edytowane) Witam wszystkich na wstepie. Na początek przybliże swoją historię kolarską. Pierwszym moim rowerem był kross hexagon x1 2015r. Jeździłem nim przez prawie 4latka. Nauczyłem się na nim trochę. Niedawno stwierdziłem ze czas na zmiane i tak o to zakupiłem fuji. Skladanie roweru z kartonu było czystą przyjemnością. Po przesiadce z kół 26' na 29' miło się zaskoczyłem. Bardzo przyjemnie się jeździ rowerem na hydraulicznych heblach oraz z amorem o skoku 100mm. Rower mam niecały miesiąc. Zdążyłem nim przejechać już ~60km . Oficjalnie nie był wazony. Przy wzroscie 177cm i wadze 80kg rama 19' jest dobra. W rowerze zdążyłem zmienić pedały na dartmoor stream oraz przedni hebel na ten sam model (panowie z shimano zapomnieli dać podkladke dolna w klamce przy sprasowywaniu i oddałem na gwarancję) dokupiłem jeszcze bidon i oświetlenie. Moim zdaniem oponki mają niskie opory toczenia i trzymają w każdych warunkach czy to piach czy asfalt. Biegi pieknie wchodzą. Szczerze polecam ten rower w tej cenie. Edytowane 11 Maja 2019 przez Krystian1999
elmapeto Opublikowano 11 Maja 2019 Opublikowano 11 Maja 2019 Rowerek spoko. Życzę tylko kilometrów,bo 60 to jedna przejażdżka 😉
WściekłyDzik Opublikowano 11 Maja 2019 Opublikowano 11 Maja 2019 rower górski, aż prosi się o rogi dla kierownicy =D, ale maszynka zacna. Kilometrów ^^
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się