Skocz do zawartości

Jaka tarcza i okładziny ?


duduspl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, kupiłem używany rower i mam hamulce avid elixir 5. klamka tylnego hamulca dochodzi aż do palców i nie mogę jej do końca wcisnąć mocno. Myślałem że hamulce są zapowietrzone i dałem do serwisu i jest dużo lepiej ale nadal nie jest to tak jak z drugim hamulcem. Jest to wina chyba tarczy ponieważ jest mocno zryta i nawet na zdjęciu widać duże wgłębienie a w drugiej tarczy jest dużo lepiej.  

Jaką tarcze i okładziny kupić ? Bo nie wiem co to za okładziny. 

20190511_143207.jpg 20190511_143244.jpg 20190511_143221.jpg 20190511_143146.jpg 20190511_143139.jpg

Opublikowano (edytowane)

No gość mi tam mówił że te Avidy to nie najlepsze ;)  Ale rower za okazyjną cenę kupiłem i jestem bardzo zadowolony :)

Rozumiem że tarcze taką samą kupić ? A może dać z przodu na tył a na przód kupić większą ?

Dodam jeszcze że jak lekko wciskam hamulec to zaczyna strasznie piszczeć !!

 

Edytowane przez duduspl
Opublikowano

No to przynajmniej Gość był szczery :) Tarcze sobie weź jaką chcesz , jesli do przodu dasz większą to musisz inny adapter kupić :) 

Noo to może być źle ustawiony zacisk hamulca.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...