chcedowetliny Opublikowano 10 Maja 2019 Opublikowano 10 Maja 2019 Odbędzie się po raz trzeci. Do tej pory była jedna letnia i jedna zimowa Katorga. Jest to prywatna inicjatywa, a forma Katorgi nie polega na rywalizacji i medalowego podium, a jedynie sprawdzenie się w gronie innych uczestników po wytyczonej trasie w okolicach Legionowa na Mazowszu. Przy okazji zrobienia czegoś pożytecznego - wpisowe przeznaczone na cele charytatywne. Jest to format typowo amatorski co nie znaczy, że łatwy 🙂 Nie jestem organizatorem, jedynie miałem przyjemność brania udziału w tej zabawie. Szczegóły: https://www.facebook.com/Legionowska-Katorga-200507814124996/?ref=nf&hc_ref=ARQTVqZDOjpOEFYtf-PAQFvfOESvkPoYhStjzgjAV8MlzX-dh9S9_mh3bp1YDie6_Lw&__xts__[0]=68.ARAMB8ZVVuIxnQ_J8lH5PWsEJGXl79xsxIZip4g8dPQ36sZDgCBu25h3OLUooDUvkd61PiAOENooq2rX_Vkxv8Ll4Z1ib93CdJ-2RF9oArG2BnTNIbpIvE38I3Yx1Pm89TRI6kGx2sWlxRuUqW_IDsrxqo8tMShb-e9dDSEFlXWnbKQhYpdS-r2iQVOgQB2_X6i_GOAC0Q_0zmy0ec4s-aUSS2yDX-krbcXMhZaobxRigwrD502qjwwZhbf_0_DMQbY4IcdngtIjsTY76Pq2UNMQz65KZVoAorC65edY5VJ1wA_bPkJ6mU0PBvyW4KKOjurI7Tlb6t-V-Sx4e8Mm35Y&__tn__=<-R letnia 2018: https://gazetapowiatowa.pl/sport/bieganie-i-rowery/legionowska-katorga-liczy-sie-walka-samym-soba-rozmowa-pomyslodawca-imprezy-adamem-skopem-galeria/ zimowa 2019: https://gazetapowiatowa.pl/sport/bieganie-i-rowery/legionowska-katorga-zima-rozmowa-pomyslodawca-adamem-skopem/
Piotr_Kruszewicz Opublikowano 13 Czerwca 2019 Opublikowano 13 Czerwca 2019 O a ja ostatnio rozglądałem się za zawodami które wniosą coś nowego w rejonie. Bez napinki, z super atmosferą, a jednocześnie nie dość łatwę aby nazwać je piknikiem... Właśnie czytam i patrze na zdjęcia. Trasy jeszcze chyba nie opublikowano. Ile wynosi pętla - napradę 90km. No to nawet niech ktoś sobie "zafunduje" 2 okrążenia to już mamy 180km w terenie. Ciekawe czy takich śmiałków będzie dużo. Z tego co widzę, większość wybierała w poprzednich latach 1 kółko.
chcedowetliny Opublikowano 26 Lipca 2019 Autor Opublikowano 26 Lipca 2019 Trasa już jest i faktycznie ma 90 km. ...i jak zauważyłeś większość wybiera jedno kółko ale to chyba dlatego, że są odcinki które dają w kość i przejechanie całych 90 km dla wielu jest już wyczynem 🙂
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się