Skocz do zawartości

Legionowska KATORGA - sierpień 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odbędzie się po raz trzeci. Do tej pory była jedna letnia i jedna zimowa Katorga. Jest to prywatna inicjatywa, a forma Katorgi nie polega na rywalizacji i medalowego podium, a jedynie sprawdzenie się w gronie innych uczestników po wytyczonej trasie w okolicach Legionowa na Mazowszu. Przy okazji zrobienia czegoś pożytecznego - wpisowe przeznaczone na cele charytatywne. Jest to format typowo amatorski co nie znaczy, że łatwy 🙂 Nie jestem organizatorem, jedynie miałem przyjemność brania udziału w tej zabawie. Szczegóły:

https://www.facebook.com/Legionowska-Katorga-200507814124996/?ref=nf&hc_ref=ARQTVqZDOjpOEFYtf-PAQFvfOESvkPoYhStjzgjAV8MlzX-dh9S9_mh3bp1YDie6_Lw&__xts__[0]=68.ARAMB8ZVVuIxnQ_J8lH5PWsEJGXl79xsxIZip4g8dPQ36sZDgCBu25h3OLUooDUvkd61PiAOENooq2rX_Vkxv8Ll4Z1ib93CdJ-2RF9oArG2BnTNIbpIvE38I3Yx1Pm89TRI6kGx2sWlxRuUqW_IDsrxqo8tMShb-e9dDSEFlXWnbKQhYpdS-r2iQVOgQB2_X6i_GOAC0Q_0zmy0ec4s-aUSS2yDX-krbcXMhZaobxRigwrD502qjwwZhbf_0_DMQbY4IcdngtIjsTY76Pq2UNMQz65KZVoAorC65edY5VJ1wA_bPkJ6mU0PBvyW4KKOjurI7Tlb6t-V-Sx4e8Mm35Y&__tn__=<-R

letnia 2018:

https://gazetapowiatowa.pl/sport/bieganie-i-rowery/legionowska-katorga-liczy-sie-walka-samym-soba-rozmowa-pomyslodawca-imprezy-adamem-skopem-galeria/

zimowa 2019:

https://gazetapowiatowa.pl/sport/bieganie-i-rowery/legionowska-katorga-zima-rozmowa-pomyslodawca-adamem-skopem/

 

  • 1 miesiąc temu...
Piotr_Kruszewicz
Opublikowano

O a ja ostatnio rozglądałem się za zawodami które wniosą coś nowego w rejonie. Bez napinki, z super atmosferą, a jednocześnie nie dość łatwę aby nazwać je piknikiem...

 

Właśnie czytam i patrze na zdjęcia. Trasy jeszcze chyba nie opublikowano.

Ile wynosi pętla - napradę 90km. No to nawet niech ktoś sobie "zafunduje" 2 okrążenia to już mamy 180km w terenie. Ciekawe czy takich śmiałków będzie dużo. Z tego co widzę, większość wybierała w poprzednich latach 1 kółko. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Trasa już jest i faktycznie ma 90 km.

...i jak zauważyłeś większość wybiera jedno kółko ale to chyba dlatego, że są odcinki które dają  w kość i przejechanie całych 90 km dla wielu jest już wyczynem 🙂

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...