Gość Opublikowano 10 Maja 2019 Opublikowano 10 Maja 2019 Zastanawiam się czy do regulacji przerzutki sram eagle potrzebny jest ten przymiarki co szaj pokazuje na filmie?Ktoś coś powie na ten temat?
maku1977 Opublikowano 10 Maja 2019 Opublikowano 10 Maja 2019 Napewno pomoże a nie zaszkodzi ale bez niego też da radę. Szajbak robi wszystko pro :))))
maku1977 Opublikowano 10 Maja 2019 Opublikowano 10 Maja 2019 Dokładnie, a o orła trzeba dbać, są pod ochroną
Gość Opublikowano 10 Maja 2019 Opublikowano 10 Maja 2019 Generalnie muszę wyregulowac przerzutkę a chciałem by było zrobione to wersją profesjonalną
Franz Mauer Opublikowano 10 Maja 2019 Opublikowano 10 Maja 2019 Jeśli masz kasę to nie ma nad czym się zastanawiać. Po coś wresczcie zrobiono ten przyrząd i będziesz miał pewność, że oko Cię nie zawiodło
Gość Opublikowano 10 Maja 2019 Opublikowano 10 Maja 2019 Generalnie byłem ciekaw jak pod to się ustawia, ale w tym przypadku chyba najlepiej będzie zamówić i samemu sprawdzić
Franz Mauer Opublikowano 10 Maja 2019 Opublikowano 10 Maja 2019 Używałem i bardzo szybko bez zastanawiania. Przymierzasz, regulujesz śrubką jedną lub drugą i po temacie
Gość Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 Wyszło szydło z worka po ostatniej krakse hak musiałem lekko ugiąć bo jak bym nie próbował regulować na środkowych nie idzie wyregulowacMuszę albo kupić nowy hak (tutaj i tak jest potrzebny jeden na zapas) i też by się przydało jakoś zmajstrować coś do prostowania haku
Kruk Opublikowano 12 Maja 2019 Opublikowano 12 Maja 2019 Zawsze warto kupić hurtem 2/3 haki i mieć w pogotowiu ja nawet wożę 1 w torbie w razie W
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się