Skocz do zawartości

Radon Spire Disc 8,0 2019 opinie


molik.pawel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 

Czy ktoś  jeździł na czymś takim i mógłby się podzielić informacjami. Szukam nowej szosy, najlepiej na hydraulice. Za 1850 euro jest karbon, pełna ultegra, hamulce hydrauliczne i geometria jak pode mnie. Jakie są ramy Radona, czy warte swoich pieniędzy ? Czy to brandowany chinol ? W sieci bardzo mało informacji na temat tych rowerków. Każda opinia mile widziana.

https://www.radon-bikes.de/en/roadbike/carbon/spire-disc-carbon/spire-disc-80-2019/

Edytowane przez molik.pawel
Odnośnik do komentarza

W polskim internecie mało informacji ale jakbyś poszukał na zachodnich stronach to znajdziesz masę pozytywnych testów/opinii, szczególnie dotyczących mtb. BTW radon należy chyba do cube i nie zdziwiłbym się jakby były to te same ramy. 

Sprawdź też na bike-discount.de

Odnośnik do komentarza

Jestem od ponad roku posiadaczem tego roweru - kilka tysięcy kilometrów bezproblemowej eksploatacji - za mną. Zmieniłem od razu po zakupie koła, opony i tarcze hamulcowe na lepsze - i to tyle. Jeśli macie jakieś konkretne pytania o ten rower - pytajcie ;)

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, szosa napisał:

@Grzeszaldo

Przy oponie 28mm z tyłu jest po 4 minimetry luzu - wiec maksymalnie wejdzie tam opona 30mm. Daje to jeszcze jakiś zapas bezpieczeństwa gdyby opona minimalnie biła na boki itp. Z przodu jest więcej miejsca - tam by 32mm weszło.

dzięki za odp , fajna cenę maja te Radony , szkoda ze nie wejdzie tam opona 35 mm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...