Skocz do zawartości

Problem z przerzutką


Lukasz_12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja przerzutka nie znienia biegu z 2 na 1 i z 2 na 3. Wyregulowałem sruby nic nie pomogło.  Czy mógły mi ktos powiedzieć co mam jeszcze zrobić?

Marek Karnecki
Opublikowano

linki chodzą jak po maśle ? - tj są nowe lub w świetnym stanie ?

Opublikowano

Coś niemożliwe aby z 2 w obie strony się nie dało. Może masz tak mocno wkręcone śruby ogranicznika, że nie daje rady. Zmieniałeś przerzutkę albo manetkę? Może nie będą razem pracować?

Ja wczoraj po raz pierwszy w życiu regulowałem przerzutki i w godzinę sam rozkminiłem jak to trzeba zrobić i regulacja się udała. To nie jest technologia kosmiczna.

Opublikowano

Rozepnij linkę i zobacz czy lekko się przesuwa w pancerzu od tego bym zaczoł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...