korea83

Wahoo Kickr 2018

Rekomendowane odpowiedzi

korea83

Witajcie

Czy są może na forum użytkownicy tytułowego trenażera?

Na przyszły sezon jesień/zima chciałbym kupić coś dla siebie. Decydującym kryterium wyboru jest maksymalnie ciacha praca co niejako skazuje mnie na topowe urządzenia. Mieszkam w bloku i nie chcę dokuczać sąsiadom, a i żona raczej nie zaakceptuje czegoś co hałasuje ;)

Rozważam też Tacx Neo 2, ale tutaj odstrasza mnie nieco jego "plastikowość" i jeszcze większe koszty zakupu.

O Wahoo można przeczytać jednak o częstych problemach skutkujących głośniejszą pracą trenażera. Biorąc pod uwagę wysoką cenę człowiek zaczyna się zastanawiać czy aby warto się w to pchać.

Jest może ktoś kto może coś więcej napisać o Wahoo czy też Neo 2?

Będę wdzięczny za wszelkie opinie :)

Pozdrawiam, Michał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ovvv

Mam od listopada, prawie 2 tysiące km przejechane. Wcześniej mialem elite turbo muin - róznica jest kolosalna na korzyść wahoo także: zarówno głośność, płynność, zabawa z jazdy. Nie wróciłbym na młynek już.

Problemy ze stukaniem / obieraniem/pukaniem u mnie też wystepują, ale na tyle delikatnie, że nie zawracam sobie tym głowy. To ponoć błąd montażowy dot. regulacji, naciągu jakiejś śruby, wsparcie zapewnia naprawę za darmo lub przesyła instrukcję jak to zrobić samemu. Ja jeszcze do tego nie dojrzałem i cieszę się jazdą ( a nie lubię jak mi coś skrzypi/ stuka)  

Cieszę jazdą nawet teraz bo nie lubię jak mi wieje w mordę, a taką mamy wiosnę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
korea83

Dzisiaj trafiłem w dobrej cenie i dosłownie chwilę temu wtargałem do mieszkania. Już ni mogę się doczekać testu ;)

Usunięcie tej ewentualnej usterki niby proste więc w razie czego się ogarnie.

Dzięki za opinię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi