foxy

Polska z prawej na lewo czy góra dół

Rekomendowane odpowiedzi

foxy

Dzień dobry.

Przejechałam Polskę kilka razy z północy na południe i na odwrót.
Mapę polski na ścianie mam zrysowaną kolorowymi pamiątkowymi śladami niczym  ślady  deszczu na szybie - wszystko  pionowo.
eraz mi wpadł pomysł na przejechanie Polski  z lewej na prawo ( lub odwrotnie) i zastanawiam się  jak jechać ( odpadają góry -za ciężko  i wybrzeże bo przejechałam je  ... za dużo żeby o tym mówić  inaczej niż narzekając na nudy, wiatr, piachy , turystów , niemców itp.. )
Macie koledzy koleżanki jakieś  marszruty ciekawe , ciekawe miejsca ? coś godnego uwagi ? 

Na tę chwilę Myślę o starcie z Białej Podlaski i mecie Gorzów WLK lub Wałcz.  To spowodowane jest komunikacją PKP bezproblemową i bezpresiadkową .
Ale wszystkie pomysły wasze biorę pod uwagę gdyż nie mam jakiegoś sztywnego planu i raczej wyjazd bedize  jak to zawsze bywało - spontanicznie i na bank czegoś zapomnę .
 I czy nie lepszy pomysł  byłby gdybym jechała wzdłuż zachodniej granicy ? pionowo w dół ? Który pomysł jest lepszy ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kajgana

A trasa Bałtyk Bieszczady tour? Tylko druga stronę? 

• Dziękuję! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Motke
4 godziny temu, foxy napisał:

I czy nie lepszy pomysł  byłby gdybym jechała wzdłuż zachodniej granicy ? pionowo w dół ? Który pomysł jest lepszy ? :) 

Możesz wzdłuż granicy ale po niemieckiej stronie.

https://www.reiseland-brandenburg.de/poi/lausitzer-seenland/radtouren/oder-neisse-radweg/

https://www.germany.travel/pl-mobile/rozrywka-wypoczynek/turystyka-rowerowa/szlak-rowerowy-wzduz-odry-i-nysy.html

• Dziękuję! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
foxy

a ten niemiecki odcinek to masz może ślad GPSu ? Zawsze sie gubię. :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
foxy

Thx. 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi