ZamiastKieryMamPada Opublikowano 7 Maja 2019 Opublikowano 7 Maja 2019 Witam serdecznie! Mam pytanie odnośnie ustawienia pochylenia siodełka w tej sztycy. Czy wystarczy dokręcanie/odkręcanie śrub mocujących siodełko w celu ustawienia pochylenia czy trzeba też robić coś z tą śrubką w środku, widoczną na poniższym foto? Dziękuje z góry za odpowiedź i pomoc.
Red Opublikowano 7 Maja 2019 Opublikowano 7 Maja 2019 Regulacja odbywa się przy pomocy śrub mocujących siodełko. Przykładowo wręcając przednią a wykręcając tylną pochylasz siodełko do przodu. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się