Skocz do zawartości

Czy jestem za wysoki na jazde na rowerze?


PiotrekS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam 183 centymetry wzrostu w wieku 14 lat. I boje sie ze za niedługo moje rowery będą na mnie za małe. Chciałbym sie was zapytać ile wy macie wzrostu i na jakich rowerach jeździcie i czy wzost to przeszkoda. Mam nadzieje ze trafi sie ktoś z rowerem dirtowym bo sam na takim jeżdże. Dzięki za pomoc

Opublikowano

Na razie nie masz kłopotu . 183 to nie jest mega wzrost.

Opublikowano

184 cm ma ta wschodząca gwiazda kolarstwa :

 

Poza tym na dircie kolarstwo się nie kończy, bez obaw.

Opublikowano

Chodzi o to ze mam 14 lat i jeszcze rosne😬 i czy naprzyklad 190 czy wiecej to przeszkoda

Opublikowano

Do dirtu to może być taki wzrost jakimś utrudnieniem, minimalnym, ale mtb, szosa, cx to bez obaw. Planujesz zostać kolarzem? Zawodowcem i zarabiać pieniądze jeżdżąc?  Są wysocy kolarze w zawodowym peletonie.

Opublikowano

W wieku 14-15 miałem tyle samo a skończyło się na 186

Opublikowano
55 minut temu, PiotrekS napisał:

Chodzi o to ze mam 14 lat i jeszcze rosne😬 i czy naprzyklad 190 czy wiecej to przeszkoda

W dzisiejszych czasach masz ten komfort,że rynek sprzętu rowerowego jest na tyle duży ,że bez problemu nawet przy dużym wzroście znajdziesz sprzęt bez większego problemu. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...