Skocz do zawartości

Spodenki dla grubego ;)


LICHU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Szukam spodenek dla siebie w troszku większym rozmiarze (3xl) Jakie byście byli w stanie polecić z dobrą wkładką tak do 150zł ?

Edytowane przez LICHU
Opublikowano

Nisko budżetu decatlon polecam jednak wtedy trzeba przymierzyć
Spodenki mogą być albo typowe kolarskie albo typowe szorty a do tego drugie z wkładką

Opublikowano

Oglądałem te z decatonu, ale jakoś mnie nie przekonują ta wkładka z pianki.... takie to trochę liche.

Opublikowano

Cena nie jest zaporowa
Mam jesienne spodnie z deca i jest zadowolony mam też gacie z wkładką i też mogę polecić z czystym sumieniem

Opublikowano

Na 900’tkach z Deca przejeździłem 2 sezony i jak najbardziej polecam. 

Opublikowano

Dokładnie mam tylko długie i są co do ceny bardzo dobre

Opublikowano

Rogelli proponuje, musisz się zastanowić czy patrzysz na stylówe czy na wygodę. Dla mnie stylówa to od wagi 80 i mniej ;)

 

Opublikowano

Dokładnie mi to obojętne ma być wygodnie. Tym bardziej że na to będę ubierał jeszcze krótkie spodenki. 

Opublikowano

Weź te z Decathlonu z żelową wkładką. Są spoko. Z resztą w ruch z pianką też jeżdżę i nie jest źle. 

Opublikowano

Który model ma ta żelowa wkładkę?? 

Opublikowano

Ok zaraz sprawdzę czy u mnie w pobliżu są dostępne. 

Opublikowano

Jeżdżę teraz w długich 900 z szelkami i muszę przyznać ,że są naprawdę spoko. Wczoraj 80 km i dyskomfortu brak. Kupiłem na wyprzedażach ostatnio za 159, stówa taniej niż normalnie i same duże rozmiary były w pobliskim sklepie, więc 2xl dostałem.;-)

Opublikowano (edytowane)

Widzę że w Katowice jest jedna sztuka pojadę po pracy zobaczyc. Dam znać wieczorem. 

 

Niestety spodenki wymiotło. 

Macie jeszcze jakieś propozycje?? 

Edytowane przez LICHU
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 2.05.2019 o 10:38, LICHU napisał:

Widzę że w Katowice jest jedna sztuka pojadę po pracy zobaczyc. Dam znać wieczorem. 

 

Niestety spodenki wymiotło. 

Macie jeszcze jakieś propozycje?? 

W Martes sę fajne spodenki z wkładką, takie szorty z wkładką, z kieszonkami z przodu i jedną na zamek na nogawce, bardzo wygodne i przyjemnie się w nich jeździ nawet na długich dystansach, mam 4 pary w różnych kolorach ;).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...