Kondziq Opublikowano 30 Kwietnia 2019 Opublikowano 30 Kwietnia 2019 (edytowane) Witam zakupilem stery dartmoor prmal i niewiem do czego slużą te metaloe obrecze jest ich 4. Prosze o pomoc niewiem co z tym zrobic i gdzie zamontawać. Z GÓRY DZI3KUJE Edytowane 30 Kwietnia 2019 przez Kondziq zapomnialem dodac zdjecia
SzpiceR Opublikowano 30 Kwietnia 2019 Opublikowano 30 Kwietnia 2019 Dlaczego są aż cztery to nie wiem. Na pewno jedną zakładasz na plastikowy, skośny pierścień
Kruk Opublikowano 30 Kwietnia 2019 Opublikowano 30 Kwietnia 2019 Już Ci tłumaczę. Te 4 podkładki daję się na stery górne, między tą podkładką naciętą a kapslem który zakrywa z góry łożysko. Stosuje się je wtedy gdy łożysko sterów z góry wpada głębiej w główkę ramy przez co staje się niemożliwe dociśniecie ich kapslem z powodu luki między Łożysko/kapsel z nacięciem, a kapsel zakrywający. Wtedy daj się 1, 2, 3 lub 4 podkładki i jest możliwe prawidłowe dociśnięcie sterów do siebie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się