Skocz do zawartości

SR Suntour Epixon xc rlr - jaki olej wybrać, aby amortyzator działał poniżej 5 stopni Celsjusza ?


Dh<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie jaki wybrac olej (do amora) żeby amor niebył twardy poniżej 5 °C? 

Amor to sr suntour epixon xc rlr 

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak wybór, jeśli producent przewidział taki a taki olej to taki się leje.

Jaki to amor tak Ci twardnieje? jaki model?

Opublikowano
Mam pytanie jaki wybrac olej (do amora) żeby amor niebył twardy poniżej 5 °C? 
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Szkoda zabawy. Olej do amortyzatorów są tak rzadkie że zysk jest znikomy.
Opublikowano (edytowane)

Byś musiał go sobie stuningować. Mam na myśli zmiana tłumika na RL-RC, wymiana uszczelki w tłoczku gdzie można zalać olejem o dobrej konsystencji np. Fuchs Silkolene RSF30,  ponadto sprężyny negatywne oraz uszczelki kurzowe należało by dobrze wyczyścić i przesmarować smarem ślizgim mrozoodpornym

Już nie jednemu taki system montowałem i bardzo dobrze amorek się spisywał przy temperaturze nawet - 20 st.

Edytowane przez ACTIVIA

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...