limak246 Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Opublikowano 27 Kwietnia 2019 (edytowane) Witam, mam problem z łańcuchem, który hałasuje podczas jazdy po nie równościach. Sprawdziłem przerzutki wszytko w porządku nie ociera, tylna dobrze napina. Dodam, że jest to od jakiegoś czasu. przebieg około 1400km warunki piach lasy szosa podjazdy pod strome górki łańcuch KMC. Model: X8.99 prosze o pomoc Edytowane 27 Kwietnia 2019 przez limak246
SzpiceR Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Opublikowano 27 Kwietnia 2019 W jaki sposób hałasuje? Uderza o trójkąt ramy?
Kruk Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Jaka przerzutka? Może ona jest coś uszkodzona lub brudna, może sprzęgło się zepsuło?
limak246 Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 27 Kwietnia 2019 (edytowane) 25 minut temu, SzpiceR napisał: W jaki sposób hałasuje? Uderza o trójkąt ramy? Jadąc po kostce brukowej zawsze była cisza, teraz ewidentnie słychać łańcuch nie uderza. 16 minut temu, Kruk napisał: Jaka przerzutka? Może ona jest coś uszkodzona lub brudna, może sprzęgło się zepsuło? Przerzutka slx nowsza bez sprzęgła wyczysznona sprawdzona. Edytowane 27 Kwietnia 2019 przez limak246
Kruk Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Czyli masz pewność że napięcie sprężyny na przerzutce jest okey i wózek przerzutki chodzi tak jak chodził ?
limak246 Opublikowano 28 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 28 Kwietnia 2019 10 godzin temu, Kruk napisał: Czyli masz pewność że napięcie sprężyny na przerzutce jest okey i wózek przerzutki chodzi tak jak chodził ? Tak, moim zdaniem łańcuch jest do wymiany Teraz, limak246 napisał: Tak, moim zdaniem łańcuch z kasetą jest do wymiany
elmapeto Opublikowano 28 Kwietnia 2019 Opublikowano 28 Kwietnia 2019 1400 km ma brzebiegu to może już być wyciągnięty.
limak246 Opublikowano 28 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 28 Kwietnia 2019 Też jestem tego zdania. Jeździłem na przełożeniu 3x2 więc też go to dobilo.
elmapeto Opublikowano 28 Kwietnia 2019 Opublikowano 28 Kwietnia 2019 Taki przekos ?? Dlaczego tak? Podejrzewam,że kaseta też ma dosyć w takim razie.
Kruk Opublikowano 28 Kwietnia 2019 Opublikowano 28 Kwietnia 2019 Jeśli jeździłeś niezgodnie z tym jak się zmienia biegi to niestety łańcuch i pewnie kaseta dostała w tyłek i możliwe że są do wymiany. To że napędy 1 na mogą mieć różne przekosy to nie znaczy że napędy 2 na lub 3 na mogą to takie mieć
elmapeto Opublikowano 28 Kwietnia 2019 Opublikowano 28 Kwietnia 2019 Nie ma też się co dziwić,że na takim przełożeniu coś hałasuje.
limak246 Opublikowano 28 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 28 Kwietnia 2019 1 godzinę temu, elmapeto napisał: Taki przekos ?? Dlaczego tak? Podejrzewam,że kaseta też ma dosyć w takim razie. Dlatego że było mi łatwiej zredukować. 2 godziny temu, elmapeto napisał: 1400 km ma brzebiegu to może już być wyciągnięty. 1 godzinę temu, elmapeto napisał: Taki przekos ?? Dlaczego tak? Podejrzewam,że kaseta też ma dosyć w takim razie. Było mi łatwiej zredukować.
elmapeto Opublikowano 28 Kwietnia 2019 Opublikowano 28 Kwietnia 2019 Powinieneś zgłębić bardziej technikę zmiany biegów . Pozwoli to Tobie na wydłużenie żywotności napędu w przyszłości. 1
limak246 Opublikowano 28 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 28 Kwietnia 2019 6 godzin temu, elmapeto napisał: Powinieneś zgłębić bardziej technikę zmiany biegów . Pozwoli to Tobie na wydłużenie żywotności napędu w przyszłości. Wiem i dziękuję wszystkim za pomoc.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się