Areggs Opublikowano 26 Kwietnia 2019 Opublikowano 26 Kwietnia 2019 Chce założyć narrow wide w mojej korbie shimano m522 hollowtech octalink,i mam pytanie czy zwykły ściągacz wystarczy czy musze kupic jakiś specjalny ?
Kruk Opublikowano 26 Kwietnia 2019 Opublikowano 26 Kwietnia 2019 Możesz kupić najprostszy jaki bądź i dać jakaś podkładkę pod oś lub kupić dedykowany pod octalink: https://allegro.pl/oferta/sciagacz-do-korb-kwadrat-z-nasadka-octalink-isis-7096622610
Areggs Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Zastanawiam sie nad dwoma,mógłby mi ktos doradzic który lepiej wybrać ? https://allegro.pl/oferta/sciagacz-do-korb-shimano-octalink-isis-na-kwadrat-6341676693#productReviews czy https://allegro.pl/oferta/klucz-sciagacz-korby-rowerowej-na-octalink-kwadrat-8009808257#returnpolicyshow
SzpiceR Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Serio? Kilkanaście złotych i dylematy? Rada? Kup taki za dyszkę albo i mniej, taki sam chińczyk jak te z linków. A jeśli chcesz dobry to PRO albo jakiś park tool
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się