Dh<3 Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Mam problem z odkreceniem śruby od amortyzatora sr suntour epixon (śruba znajduje się w goleni gdzie się pompuje powietrze) próbując ją odkręcić kręci się ale nie odkreca Ma ktoś pomysł jak ją odkręcić?? Z góry dziękuję za odpowiedzi pordrawiam
Kruk Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Jeśli chodzi Ci o dolną śrubkę od komory powietrznej to wystarczy napompować amor i wtedy spróbować odkręcać, powinno się dać odkręcić Oczywiście potem powietrze należy spuścić z komory.
Gość Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Mi tak kiedyś serwis załatwił komorę z tlumnikiem że nie odkręcili śruby całkiem tylko trochę i cały tłok tłumika kręcił się wokól własnej osi
Kruk Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Opublikowano 27 Kwietnia 2019 Ja zawsze wpierw odkręcam śruby do końca by mieć pewność że się już wykręciła, a potem leciutko wkręcam i biję gumowym młotkiem. 1
ACTIVIA Opublikowano 29 Kwietnia 2019 Opublikowano 29 Kwietnia 2019 Jeśli wciąż będzie ci się kręcić to nic innego ci nie zostało jak uwalić śrubę kontówą
Kruk Opublikowano 30 Kwietnia 2019 Opublikowano 30 Kwietnia 2019 A nie wystarczyło by mocno napompować amora tak do granic możliwości, lekko opukać śrubę młoteczkiem jakimś i wtedy spróbować odkręcić?
ACTIVIA Opublikowano 3 Maja 2019 Opublikowano 3 Maja 2019 Śruby są z warstwą kleju i czasami nawet przy max. cisnieniu się obraca
Gość Opublikowano 3 Maja 2019 Opublikowano 3 Maja 2019 Dlatego będę zawsze powtarzał by przed pierwszy serwisem śruby wykręcić całkowicie a potem ponownie wkręcić, po oczyszczeniu śrub z kleju
User56sz Opublikowano 11 Czerwca 2019 Opublikowano 11 Czerwca 2019 W dniu 3.05.2019 o 20:58, piter614 napisał: Dlatego będę zawsze powtarzał by przed pierwszy serwisem śruby wykręcić całkowicie a potem ponownie wkręcić, po oczyszczeniu śrub z kleju Czy należy to zrobić przed spuszczeniem powietrza?
ACTIVIA Opublikowano 15 Czerwca 2019 Opublikowano 15 Czerwca 2019 Też miałem te problemy na serwisie. Ja zawsze najpierw odkręcam śrubę, potem spuszczam powietrze i wkręcam lekko śrubę M6 10.8 bez łebka i odbijam popychacz.i po kłopocie. Jeśli potem nie udało by ci się odkręcić tej śruby dokręconej no to śruba jest bez łebka i spokojnie ci wyjdą dolne lagi 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się