bruno824 Opublikowano 26 Kwietnia 2019 Opublikowano 26 Kwietnia 2019 Cześć. Czym mogę odkręcić ta tarcze? Klucz do kaset wpada do środka a klucz do suportu jest za duży nie mam pomysłów
seraph Opublikowano 26 Kwietnia 2019 Opublikowano 26 Kwietnia 2019 Kluczem do misek suportów HTII - takim, który łapie od zewnątrz.
TwardyBlaszak Opublikowano 26 Kwietnia 2019 Opublikowano 26 Kwietnia 2019 (edytowane) Mam dokładnie takie same tarcze i odkręcisz je kluczem do suportów Hollowtech II one obsługują też takie tarcze mocowane na centerlock. Dzisiaj je wymieniałem. Są też klucze łapiące te ząbki od wewnątrz. Edytowane 26 Kwietnia 2019 przez TwardyBlaszak
Kruk Opublikowano 26 Kwietnia 2019 Opublikowano 26 Kwietnia 2019 (edytowane) Problem nie nie leży w kluczu lecz w nakrętce, to jest ta najtańsza opcja nakrętki, bardzo cienka i badziewna, w lepszych tarczach jest gruba o taka: Wymień na taką i masz problem z głowy. Edytowane 26 Kwietnia 2019 przez Kruk
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się