Skocz do zawartości

Problem z odkręceniem tarczy


bruno824

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Czym mogę odkręcić ta tarcze? Klucz do kaset wpada do środka a klucz do suportu jest za duży :/ nie mam pomysłów 

D7ED11B7-BE5E-4690-B5E5-2CD2C5CEF0BB.jpeg
Opublikowano

Kluczem do misek suportów HTII - takim, który łapie od zewnątrz.

Opublikowano (edytowane)

Mam dokładnie takie same tarcze i odkręcisz je kluczem do suportów Hollowtech II one obsługują też takie tarcze mocowane na centerlock.

Dzisiaj je wymieniałem. Są też klucze łapiące te ząbki od wewnątrz.

Edytowane przez TwardyBlaszak
Opublikowano (edytowane)

Problem nie nie leży w kluczu lecz w nakrętce, to jest ta najtańsza opcja nakrętki, bardzo cienka i badziewna, w lepszych tarczach jest gruba o taka:

136892_00_c.jpg?vf9793dac91b7edb2dd0aa8f

Wymień na taką i masz problem z głowy. 

Edytowane przez Kruk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...