Adrianno21 Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Siemaneczko, po ostatniej wyprawie zaczelo mi "brzeczeć, dzwonić" w przednim kole. Objawia sie to gdy jadę po nierównościach, chodniku itp. Po sprawdzeniu okazało się że to łożysko uderza o ramę widelca, tak jak by było za luźne. Dodam ze koło trzyma się sztywno i nie ma zadnych luzów. Jakiś pomysł jak wyeliminować dźwięk ://youtu.be/shosQvqS5zI
revolta1 Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Tez tal myslalem . ale zobacz filmik
elmapeto Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Wygląda jakby uszkodzone to łożysko było.
Kruk Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Opublikowano 25 Kwietnia 2019 To wygląda jakby ta piasta była na booście (chyba że jest) i ten dystans dodatkowy nie opiera się o ścianki mocowania w amorze przez co jest luźny i lata i wydaję dźwięk...hmyyy... a próbowałeś mocniej dokręcić oś koła? 1
Adrianno21 Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 25 Kwietnia 2019 (edytowane) Tak jest na booście. Próbowałem dokręcać mocniej lecz nie przynosi to żadnego rezultatu. Rower ma przejechane zaledwie 350-400km Edytowane 25 Kwietnia 2019 przez Adrianno21
Kruk Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Najpierw zaznaczę, to że nowy nie znaczy że bez wad, takie mamy czasy i trzeba mieć to na uwadze Czyli jednak dokręcenie nie dało nic, ale potwierdza to to że boost jest. Moim zdaniem sprawa wygląda tak. 1. Na tel tulei opiera się oś piasty do ramion amora 2.Jest to dodatkowa podkładka dorobiona by "zwiększyć sztywność" piasty gdyż amor ten ma szersze miejsce montażowe na piastę, niestety zrobili to nieudolnie i to lata lub zrobili to w pośpiechu aby wizualnie dopasować tą piastę do standardu Boost Rock Shoxa. Wyjście widzę takie: -albo to olejesz -albo dasz wkoło tej podkładki (nr.2) trochę taśmy czy to izolacyjnej czy nawet do obręczy pod tubelessy, aby ta podkładka tak nie latała -Albo dasz podkładki o takiej średnicy jak podkładka (nr.2) o grubości 0,5 - 1 mm ( jeśli z drugiej strony jest ten sam problem to tak samo) -albo kupisz nową piastę i przepleciesz koło. 1
Adrianno21 Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 25 Kwietnia 2019 Z drugiej strony jest póki co git. Zakupie podkladkę gumowa 0,5mm i tam założę. Proszę póki co o nie zamykanie tamatu, protestuję na wypadzie i napisze czy wszystko gra. Dzięki za pomoc
Konrad Wilk. Opublikowano 3 Maja 2019 Opublikowano 3 Maja 2019 (edytowane) Ja też mam taki problem Brzęczy mi przy dużych prędkościach i nie wiem jak to naprawić zrobiłem wszystko co tu jest napisane i nic Edytowane 3 Maja 2019 przez Konrad Wilk.
Adrianno21 Opublikowano 9 Czerwca 2019 Autor Opublikowano 9 Czerwca 2019 U mnie podkladka gumowa zadziałała Dzieki jeszcze raz za pomoc
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się