PiotrKa

Rękawiczki na lato najlepiej tłumiące drgania.

Rekomendowane odpowiedzi

PiotrKa

Szukam rękawiczek krótkich na lato z materiałów oddychających, gwarantujących odpowiednią wentylację i co najważniejsze bardzo dobrze tłumiące drgania.

Wytypowałem kilka pozycji i proszę o opinię lub inne propozycje.

1. Pearl Izumi Men's Elite Gel Glove 

2. Pearl Izumi Men's Select Glove

3. Pearl Izumi Select

4. Giro Strade Dure SG

5. Giro Monaco II Gel

6. Giro Bravo Gel

7. Endura FS-260 Pro Aerogel II

8. Endura FS-260 Pro Aerogel

9. Bontrager Halo Gel Glove

A może jakaś pozycja firmy Chiba, Shimano?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Red

Bardzo fajne rękawiczki ma Kross czy Author. Tyle że te drugie są bardzo delikatne ale wiatr na dłoniach jest. Fajne rękawiczki robi też Giro i te polecam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva

Zobacz jeszcze Specialized BG Comp. Dla mnie rewelacja jeśli chodzi o spodnią część.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mariuszm

Odkąd zmieniłem grupy na ESI Chunky to wszystko mi jedno czy jadę w rękawiczkach czy bez. Tłumi elegancko to co trzeba :) Z rękawiczek jak już zakładam w ciepłe dni, jak obecnie, to używam: POLEDNIK AIRGEL (krótkie), Author  MEN SINGLE X5 (długie, ale przewiewne). Dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pszem

czy polednik wycofał sięz produkcji? nigdzie nie mogę znaleźć ich rękawic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KingaM

Ja polecam BONTRAGER RACE GEL - są rewelacyjne!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
m-peter

Osobiście posiadam Giro Strade Dure SG. Po kilku jazdach mogę polecić. Wygodne, nigdzie nie uciskają i nie obcierają. Tłumią bardzo dobrze a mam średnio grubą owijkę. Jednak wydaje mi się, że najlepiej po prostu sprawdzić na własnej łapie zarówno różne modele jak i różne rozmiary tak by tłumiące wkładki były w odpowiednim miejscu nie tylko względem dłoni ale również sposobu ich ułożenia na kierownicy. Pierwotnie zamówiłem większy rozmiar, zgodnie z tabelą Giro. Okazało się, że wkładki nie do końca są dokładnie pod miejscem styku z kierownicą, mniejszy rozmiar okazał się lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi