kamils. Opublikowano 24 Kwietnia 2019 Opublikowano 24 Kwietnia 2019 (edytowane) Witam, potrzebowałbym rady zacznę od tego że rower do najdroższych nie należy więc i tania opona mnie interesuje ale lepsza niż obecna od Mitas Ocelot (27.5"x2.1"), choć podobny krój bieżnika mile widziany, bo to jak szybko się zużyła ... widziałem w rowerach za parę stów, że oponki w wytrzymują wiele wiele więcej czekam na propozycje i pozdrawiam Edytowane 24 Kwietnia 2019 przez SpiderMAN
elmapeto Opublikowano 24 Kwietnia 2019 Opublikowano 24 Kwietnia 2019 https://www.dadelo.pl/opona-continental-x-king-sport-pd10063/?v_Id=109702&gclid=Cj0KCQjwkoDmBRCcARIsAG3xzl96vXqL58GPQhtwOyDJxhAaMhaz5Yuo1eotWtPEHQfRcNC8TdKG_U8aAv08EALw_wcB
Gość Opublikowano 24 Kwietnia 2019 Opublikowano 24 Kwietnia 2019 Trochę zbyt ogólnikowy ten temat. Wpisz kwotę jaką możesz przeznaczyć na oponę/opony. Jeśli szukasz pojedynczej opony to na które koło? Przód czy tył? Teren w jakim jeździsz głównie. Wtedy będzie łatwiej coś podpowiedzieć.
kamils. Opublikowano 24 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 24 Kwietnia 2019 7 godzin temu, SpiderMAN napisał: Trochę zbyt ogólnikowy ten temat. Wpisz kwotę jaką możesz przeznaczyć na oponę/opony. Jeśli szukasz pojedynczej opony to na które koło? Przód czy tył? Teren w jakim jeździsz głównie. Wtedy będzie łatwiej coś podpowiedzieć. do około 50 zł na tylne teren bardzo zróżnicowany od asfaltu przez lasy aż po polne szutry
User56sz Opublikowano 24 Kwietnia 2019 Opublikowano 24 Kwietnia 2019 żona jeździ na takich, jest zadowolona https://www.centrumrowerowe.pl/opona-schwalbe-smart-sam-hs476-pd8088/?gclid=EAIaIQobChMInO610I7p4QIViLYYCh2zMQ5fEAAYASAAEgLGo_D_BwE rozmiary są różne, trzeba wybrać
kamils. Opublikowano 2 Maja 2019 Autor Opublikowano 2 Maja 2019 https://www.dadelo.pl/opona-continental-x-king-sport-pd10063/?v_Id=109702&gclid=Cj0KCQjwkoDmBRCcARIsAG3xzl96vXqL58GPQhtwOyDJxhAaMhaz5Yuo1eotWtPEHQfRcNC8TdKG_U8aAv08EALw_wcB https://www.centrumrowerowe.pl/opona-schwalbe-smart-sam-hs476-pd8088/?gclid=EAIaIQobChMInO610I7p4QIViLYYCh2zMQ5fEAAYASAAEgLGo_D_BwE https://www.dadelo.pl/opona-schwalbe-rapid-rob-pd7234/?v_Id=129279 Która z tych najlepsza waszym zdaniem?
elmapeto Opublikowano 2 Maja 2019 Opublikowano 2 Maja 2019 X King na bank spoko. Tej drugiej nie miałem okazji używać. Polecałem x na poczatku.;-)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się