pawcyb15954 Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Opublikowano 23 Kwietnia 2019 Witam od pewnego czasu mam taki problem że podczas jazdy zaczynają mi skrzypieć hamulce (tarczówki shimano 105). Jestem niemalże pewien że jest to wina tarczy hamulcowych - wydaje mi się że się wyginają. Nie wiem czy jest to wogóle możliwe że dzieje się to podczas jazdy. Wczoraj dostroiłem sobie hamulce tak że było cichutko (ustawiłem klocki i wyprostowałem tarcze) a dzisiaj po jakiejś godzinie jazdy zaczęło znowu głośno ocierać. A może to klocki się przesuwają mimo że dokręcone są zgodnie z zaleceniami producenta (6Nm)?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się