Skocz do zawartości

Cane Creek


Diagnosta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam podkładki  Cane Creek i pytanie czy jedna z nich ma być nacięta?Nie wiem nie rozbierałem tego nigdy więc pytam.

Opublikowano

Jak ja lubię jak ktoś piszę tak pobieżnie :) Podkładki w sensie w sterach? Jeśli tak to tak od góry nad łożysko daje się taką podkładkę naciętą :) 

Opublikowano (edytowane)

-przy bieżni górnej, jeśli tak to o.k. bo myślałem, że pękła podkładka,

smarowałem łożyska i miałem problem ze skasowaniem luzu [hampel włączony i luz na kierownicy]  i myślałem ,że to wina podkładki, bo zauważyłem ,że jest jakby pęknięta.

Oczywiście dzisiaj nie naprawiam,hehe

Edytowane przez Diagnosta
Opublikowano

Nie, to jest podkładka która musi być pęknięta bo się wciska między łożysko a rurę sterową przez co się ściska do środka.

A czemu nie dzisiaj? jak masz czas to rób :) 

  • Pomógł 1
Opublikowano

Już przesmarowane jakis czas temu. Tylko przypomniało mi się więc zapytałem. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...