Skocz do zawartości

Kross Level B8 2016

kapsko

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie będziesz miał 100% pewności przy takim dobieraniu rozmiaru , polecałbym udać się do jakiegoś sklepu celem przymierzenia się do roweru i wtedy dopiero zamówić . Ile masz wzrostu?

Hej, ja mam B8 2016, wzrost 176 i kupiłem "S" czyli 17 cali. Sama rama mi pasuje, jedynie mam wrażenie ze mostek kierownicy chyba powinien być trochę dłuższy (75-100 mm) ,żeby pozycja była jeszcze bardziej agresywna. Rower kupiłem na maratony, na co dzień jeżdżę fullem więc trudno na razie powiedzieć czy to kwestia sylwetki czy po prostu przyzwyczajenia do fulla. Ogólnie polecam rower- trzy maratony przejechane i naprawdę super praca napędów w ekstremalnych warunkach (Polanica). W porównaniu z fullem na kołach 26 o wiele lepsze pokonywanie podjazdów, na zjazdach full wygrywa ale to dlatego, że przy zawieszeniu 150 mm zamykam oczy i jadę w dół i wiem, że Meridka zrobi wszystko za mnie :).

Mam B7 2016 - rama ta sama. 183 cm wzrostu i noga tak z 82. Rama M. Trzeba brać poprawkę, bo Kross robi relatywnie wysokie ramy. Gdyby nie to, już prawdopodobnie brałbym L, bo trochę brakuje na długość, żeby się bardziej pochylić i odciążyć plecy.