Skocz do zawartości

Koła Enduro 27,5


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szanowne grono

Szukam kół enduro 27,5 kompletnych przód i tył 

Macie jakieś ciekawe propozycje?

Wymagania kolor czarny ,zielony lub limonka oraz tubeless redy

Szerokość przód 15x110mm

Szerokość tył 12x148mm

Przyznam że przeglądam wątki i nie wiem co mam wybrać ,sam własnych propozycji póki co nie mam ,a te które mi się podobały są niedostępne

Opublikowano
16 minut temu, piter614 napisał:

Witam szanowne grono

Szukam kół enduro 27,5 kompletnych przód i tył 

Macie jakieś ciekawe propozycje?

Wymagania kolor czarny ,zielony lub limonka oraz tubeless redy

Szerokość przód 15x110mm

Szerokość tył 12x148mm

Przyznam że przeglądam wątki i nie wiem co mam wybrać ,sam własnych propozycji póki co nie mam ,a te które mi się podobały są niedostępne

Może coś  z Dartomoor? http://dartmoor-bikes.com/hardware/mtb-parts/wheelsets

Ewentualnie wymyśl sobie sam: https://rowerowy.com/skladak

Opublikowano

Myślałem o kołach
NS Bikes Enigma Dynamal Litejednak nie są dostępne
Ewentualnie Bontrager Kovee Pro Boost TLR 27,5
Jednak w tych dwóch przypadkach cena jest różna

Opublikowano

Jak szukasz kompletu to skupił bym się jednak na DT. Głównie ze względu na system zapadkowy tylnej piasty. Bontragerów się nie kupuje. A tak w ogóle czemu nie chcesz u kogoś poskładać według swojej specyfikacji. 

Opublikowano

Ja bym Ci polecił obręcze DT EX471 lub szersze DT EX511, szprychy Sapim Laser (chyba że szalejemy to super spoke ;D ) i piastę do wyboru, albo jakaś NS Bikes, Albo DT 240, albo Novateca Np. D772 , może Hope?

Opublikowano

Jak mają być całe koła to mogę polecić Syntace W28i - lekkie i wytrzymałe. Ewentualnie poszukaj czegoś od Newmen.

Pozdrawiam

Krzysiek

Opublikowano (edytowane)

yyyh

Edytowane przez mykkola
Opublikowano

Jakoś koła z deca nie przemawiają do mnie nie wiem czemu
Ares myślę też na złożeniem sam już składałem dwa razy i nikt się na kołach nie zabił jednak w tym wypadku czasem na promocji można kupić komplet taniej niż poskładać

Opublikowano

Te koła nie są noname tylko pełne SUN RINGLE.

Nie zmuszam, ale zwróć uwagę, że komplet kosztuje 1100 razem z kasetą SRAM NX Eagle. O oponach i pokrowcu nie wspominając.

.

 

 

Opublikowano

Przyznam że bardzo kuszą mnie te piasty
NS Rotary casete Boost
47b8bb1f64a12257db642a1c2e08b281.jpg

Dodam że obręczami i piasta i nigdy się nie interesowałem więc za bardzo nie wiem w co mierzyć

Ewentualnie zastanawiam się czy nie kupić tylko obręczy i przepleść koła na obecne piasty które mam

Opublikowano
3 godziny temu, piter614 napisał:

Jakoś koła z deca nie przemawiają do mnie nie wiem czemu

To jest set fabryczny kultowej marki Sun Ringle... po taniości biorąc pod uwagę ile kosztuje sama obręcz i jaka jest gwarancja. Sam bym je już miał tylko akurat w tym rowerze co chce nie mam boosta. 

  • Lubię to! 1
Opublikowano

Muszę poczytać o tych kołach lub obreczach, jednak z tym trzeba poczekać aż skończą się święta

Opublikowano

Piasty też są Sun Ringle.

Mam wersję 27.5"/30mm od 9 miesięcy. Nie mam z nimi żadnych kłopotów, ale to za krótko, żeby oceniać.

 

Wcześniejsza wersja z kasetą 11s kosztowała 1300 zł i to już była świetna cena, a dzisiaj zobaczyłem, że nowa wersja z kasetą 12s jest za 1100.

 

 

Opublikowano

Chyba zdecyduje się na te obręcze NS, dokonam zmiany samych obręczy i nic więcej
Szprychy i nypke na praktycznie nowe no może nyple zamówię nowe
Widzal ktoś gdzieś szprychy w kolorze limonki?

Pytam bo bym zrobił taki wzór
0383a9415bb15e071bd93c13f8ff3892.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...