Gość Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Witam szanowne grono Szukam kół enduro 27,5 kompletnych przód i tył Macie jakieś ciekawe propozycje? Wymagania kolor czarny ,zielony lub limonka oraz tubeless redy Szerokość przód 15x110mm Szerokość tył 12x148mm Przyznam że przeglądam wątki i nie wiem co mam wybrać ,sam własnych propozycji póki co nie mam ,a te które mi się podobały są niedostępne
Motke Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 16 minut temu, piter614 napisał: Witam szanowne grono Szukam kół enduro 27,5 kompletnych przód i tył Macie jakieś ciekawe propozycje? Wymagania kolor czarny ,zielony lub limonka oraz tubeless redy Szerokość przód 15x110mm Szerokość tył 12x148mm Przyznam że przeglądam wątki i nie wiem co mam wybrać ,sam własnych propozycji póki co nie mam ,a te które mi się podobały są niedostępne Może coś z Dartomoor? http://dartmoor-bikes.com/hardware/mtb-parts/wheelsets Ewentualnie wymyśl sobie sam: https://rowerowy.com/skladak
Gość Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Myślałem o kołachNS Bikes Enigma Dynamal Litejednak nie są dostępneEwentualnie Bontrager Kovee Pro Boost TLR 27,5Jednak w tych dwóch przypadkach cena jest różna
Ares Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Jak szukasz kompletu to skupił bym się jednak na DT. Głównie ze względu na system zapadkowy tylnej piasty. Bontragerów się nie kupuje. A tak w ogóle czemu nie chcesz u kogoś poskładać według swojej specyfikacji.
Kruk Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Ja bym Ci polecił obręcze DT EX471 lub szersze DT EX511, szprychy Sapim Laser (chyba że szalejemy to super spoke ;D ) i piastę do wyboru, albo jakaś NS Bikes, Albo DT 240, albo Novateca Np. D772 , może Hope?
KrzysiekMTB Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Jak mają być całe koła to mogę polecić Syntace W28i - lekkie i wytrzymałe. Ewentualnie poszukaj czegoś od Newmen. Pozdrawiam Krzysiek
mykkola Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 (edytowane) yyyh Edytowane 19 Kwietnia 2019 przez mykkola
Bujak Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Patrzyłeś na koła z Decathlona?Na obręczach 30mm:https://www.decathlon.pl/koa-mtb-switchride-275-12-id_8518587.htmlLub na 40 mm:https://www.decathlon.pl/koa-mtb-switchride-275-12-id_8518610.htmlI na koniec koła 29" (gdyby ktoś był zainteresowany)https://www.decathlon.pl/koa-mtb-switchride-29-12-id_8518612.html
Gość Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Jakoś koła z deca nie przemawiają do mnie nie wiem czemuAres myślę też na złożeniem sam już składałem dwa razy i nikt się na kołach nie zabił jednak w tym wypadku czasem na promocji można kupić komplet taniej niż poskładać
Bujak Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Te koła nie są noname tylko pełne SUN RINGLE.Nie zmuszam, ale zwróć uwagę, że komplet kosztuje 1100 razem z kasetą SRAM NX Eagle. O oponach i pokrowcu nie wspominając..
Gość Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Przyznam że bardzo kuszą mnie te piastyNS Rotary casete BoostDodam że obręczami i piasta i nigdy się nie interesowałem więc za bardzo nie wiem w co mierzyć Ewentualnie zastanawiam się czy nie kupić tylko obręczy i przepleść koła na obecne piasty które mam
Kruk Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Jak tak to bierz DT EX są lekkie i sztywne
Gość Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Opublikowano 20 Kwietnia 2019 https://rowerowy.com/sklep/czesci/obrecze-opaski/all-mountain/prod/ns-bikes-enigma-liteMyślałem o tych obreczach Przyznam że kolor limonki pioruńsko mi się podoba
Ares Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Opublikowano 20 Kwietnia 2019 3 godziny temu, piter614 napisał: Jakoś koła z deca nie przemawiają do mnie nie wiem czemu To jest set fabryczny kultowej marki Sun Ringle... po taniości biorąc pod uwagę ile kosztuje sama obręcz i jaka jest gwarancja. Sam bym je już miał tylko akurat w tym rowerze co chce nie mam boosta. 1
Bujak Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Patrzyłeś na koła z Decathlona?Na obręczach 30mm:https://www.decathlon.pl/koa-mtb-switchride-275-12-id_8518587.htmlLub na 40 mm:https://www.decathlon.pl/koa-mtb-switchride-29-12-id_8518612.html Dałem zły drugi odnośnik. Tamten jest do kół 29 ".Ten jest poprawny:https://www.decathlon.pl/koa-mtb-switchride-275-12-id_8518610.html
Gość Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Muszę poczytać o tych kołach lub obreczach, jednak z tym trzeba poczekać aż skończą się święta
Bujak Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Opublikowano 20 Kwietnia 2019 Piasty też są Sun Ringle.Mam wersję 27.5"/30mm od 9 miesięcy. Nie mam z nimi żadnych kłopotów, ale to za krótko, żeby oceniać. Wcześniejsza wersja z kasetą 11s kosztowała 1300 zł i to już była świetna cena, a dzisiaj zobaczyłem, że nowa wersja z kasetą 12s jest za 1100.
Gość Opublikowano 21 Kwietnia 2019 Opublikowano 21 Kwietnia 2019 Chyba zdecyduje się na te obręcze NS, dokonam zmiany samych obręczy i nic więcejSzprychy i nypke na praktycznie nowe no może nyple zamówię noweWidzal ktoś gdzieś szprychy w kolorze limonki? Pytam bo bym zrobił taki wzór
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się