Skocz do zawartości

Ból kolana, może być ustawienie bloku?


Maaciek26

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po zmienie roweru, kupieniu pedałów Shimano zmiana z looka w prawym kolanie czuje ból, kłócie od zewnętrznej strony kolana głównie jak staje na pedały lub jak robię jakiś sprint czy wina może leżeć po stronie złego ustawienia bloków czy nie ? Obniżyłem siodełko zero zmian lewe kolano nie boli chociaż nie mam tam wiązadeł krzyżowych. Proszę o jakas pomoc w zdiagnozowaniu tego zjawiska 

Opublikowano

Zamontuj platformy. Jak nie będzie bolało, to znaczy, że masz źle bloki ustawione.... Jak będzie dalej, to może trzeba siodełko przod/tył wyregulować. Albo szukać dalej... 

  • Pomógł 1
Opublikowano

U mnie był ból lewego kolana jak noga była za blisko ramy. Przesunięcie bloka bardziej w stronę roweru rozwiązało problem. 

  • Pomógł 1
Opublikowano
15 minut temu, Kajgana napisał:

Zamontuj platformy. Jak nie będzie bolało, to znaczy, że masz źle bloki ustawione.... Jak będzie dalej, to może trzeba siodełko przod/tył wyregulować. Albo szukać dalej... 

Spróbuję jutro , chociaż przeważnie pojawia się ból około po 20km.

 

8 minut temu, Łukasz_P napisał:

U mnie był ból lewego kolana jak noga była za blisko ramy. Przesunięcie bloka bardziej w stronę roweru rozwiązało problem. 

Właśnie tak może być i u mnie bo bloki trochę się różnią od Shimano i looka , i prawe kolano ściągam do górnej części ramy tak do środka jutro będzie dzień testów 

Opublikowano
Godzinę temu, Łukasz_P napisał:

bloka

bloku ;) 

  • Lubię to! 2
Opublikowano

Wiesz ile walczyłem ze sobą czy blok od pedałów standardowo się odmienia czy właśnie tak napisałem i zło wygrało 😅

  • Lubię to! 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...