FUITP Opublikowano 17 Kwietnia 2019 Opublikowano 17 Kwietnia 2019 Cześć, mam amortyzowaną ramę i problem w tym że są luzy na wahaczu, rozkręciłem i łożyska siedzą stabilnie, śruba która to wszystko trzyma tez wygląda dobrze więc problem chyba w samej konstrukcji tak? Zdjęcia w załączniku, luz widać na ostatnich zdjęciach, można między te elementy włożyć jakąś podkładkę? Oraz pod jaką frazą szukać takiej śruby jak na zdjęciu bo w tej wyrobiły się łebki.
Gość Opublikowano 17 Kwietnia 2019 Opublikowano 17 Kwietnia 2019 Ale jaki ten luz jest na boki czy góra dół?Może same łożyska już się wybiły i mają luz same z siebie? Sprawdzales jak się kręcą? Odchacz osłonę bierzni i sprawdź czy nie są zardzewiałe? Co do śrub można dokupić na no rowerowym. com
Gość Opublikowano 16 Lutego 2020 Opublikowano 16 Lutego 2020 Temat do zamknięcia autor się już nie odezwał
Rekomendowane odpowiedzi