Skocz do zawartości

Ghost amr 29 problem z zawiasem


Rudzik97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 

Mam problem z wyciągnięciem ośki z uchwytu zawiasu z tyłu, mianowicie są tam dwa torxy z jednej strony 25 z drugiej 30. Próbowałem już na różne sposoby nawet młotek nie pomógł..

IMG_20190416_155516.jpg IMG_20190416_155035.jpg

Opublikowano

Rozumie że rozkręcałeś ośkę ? Czyli jeden torx z jednej strony a drugi z drugie ?

I zapomniałem dodać jak chcesz wyjąć damper najlepiej z niego upuscic ciśnienie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 Mówisz o main pivot axle? (zawias przy mufie suportu).  Jeśli tak, to on jest wprasowany (spójrz na rys. z linka)

https://www.bike24.com/p2134120.html

Może będzie pomocne- tu na filmie, ktoś "wyciska" main pivot axle z kona stab,  ~04:00

 

Opublikowano

Kolega się nie nie odezwał więc 4aczej temat nie aktualny

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...