Rudzik97 Opublikowano 16 Kwietnia 2019 Opublikowano 16 Kwietnia 2019 Witam Mam problem z wyciągnięciem ośki z uchwytu zawiasu z tyłu, mianowicie są tam dwa torxy z jednej strony 25 z drugiej 30. Próbowałem już na różne sposoby nawet młotek nie pomógł..
Gość Opublikowano 16 Kwietnia 2019 Opublikowano 16 Kwietnia 2019 Rozumie że rozkręcałeś ośkę ? Czyli jeden torx z jednej strony a drugi z drugie ? I zapomniałem dodać jak chcesz wyjąć damper najlepiej z niego upuscic ciśnienie
przeokrutny Opublikowano 2 Maja 2019 Opublikowano 2 Maja 2019 Mówisz o main pivot axle? (zawias przy mufie suportu). Jeśli tak, to on jest wprasowany (spójrz na rys. z linka) https://www.bike24.com/p2134120.html Może będzie pomocne- tu na filmie, ktoś "wyciska" main pivot axle z kona stab, ~04:00
Gość Opublikowano 2 Maja 2019 Opublikowano 2 Maja 2019 Kolega się nie nie odezwał więc 4aczej temat nie aktualny
Gość Opublikowano 16 Lutego 2020 Opublikowano 16 Lutego 2020 Temat do zamknięcia autor się już nie odezwał
Rekomendowane odpowiedzi