Skocz do zawartości

KTM Ultra 1964 (2014)


Seba89

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, chciałbym przedstawić mój rower KTM Ultra 1964 z rocznika 2014.

 

Rama: KTM Ultra 1964, 17'' 2014r.

Widelec: Rock Shox Reba RL 27,5 solo air, 100mm

Stery: KTM Team B303AM drop/in-tapered

Mostek: KTM Line AS-021 7°

Kierownica: PRO Koryak 680mm

Chwyty: ESI extra chunky

Przerzutka tył: Shimano Deore XT M781

Manetka: Shimano Deore XT

Hamulce: Shimano Deore XT M785, tarcze XT, klocki metaliczne

Korba: Shimano Deore + zębatka HCC 36t

Kaseta: Shimano Deore XT 10s, 11-36

Łańcuch: Shimano HG95

Obręcze: DT Swiss XM421, 27,5

Piasta przód: DT Swiss 350 CL

Piasta tył: DT Swiss 350 CL

Opona przód: Vittoria Barzo 2,25 TNT

Opona tył: Vittoria Mezcal 2,25 TNT

Siodełko: KTM VL-1489

Wspornik siodła: Accent Execute 27,2mm

Pedały: VP-195

large.1.JPG.de91e76bdb0e136691ce17740f84816b.JPG

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Opublikowano

1x10 :D

Lubię...

Ale setup taki typowo na płaskie, ewentualnie pagórkowate tereny.

Rozumiem, że nie brakuje przełożeń?

Opublikowano
15 godzin temu, SpiderMAN napisał:

1x10 :D

Lubię...

Ale setup taki typowo na płaskie, ewentualnie pagórkowate tereny.

Rozumiem, że nie brakuje przełożeń?

1x10 jest jak dla mnie ok. Wystarczy w zupełności do rekreacyjnej jazdy po płaskim terenie, który to w mojej okolicy przeważa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...