Seba89 Opublikowano 15 Kwietnia 2019 Opublikowano 15 Kwietnia 2019 Witam wszystkich, chciałbym przedstawić mój rower KTM Ultra 1964 z rocznika 2014. Rama: KTM Ultra 1964, 17'' 2014r. Widelec: Rock Shox Reba RL 27,5 solo air, 100mm Stery: KTM Team B303AM drop/in-tapered Mostek: KTM Line AS-021 7° Kierownica: PRO Koryak 680mm Chwyty: ESI extra chunky Przerzutka tył: Shimano Deore XT M781 Manetka: Shimano Deore XT Hamulce: Shimano Deore XT M785, tarcze XT, klocki metaliczne Korba: Shimano Deore + zębatka HCC 36t Kaseta: Shimano Deore XT 10s, 11-36 Łańcuch: Shimano HG95 Obręcze: DT Swiss XM421, 27,5 Piasta przód: DT Swiss 350 CL Piasta tył: DT Swiss 350 CL Opona przód: Vittoria Barzo 2,25 TNT Opona tył: Vittoria Mezcal 2,25 TNT Siodełko: KTM VL-1489 Wspornik siodła: Accent Execute 27,2mm Pedały: VP-195 1
Gość Opublikowano 16 Kwietnia 2019 Opublikowano 16 Kwietnia 2019 1x10 Lubię... Ale setup taki typowo na płaskie, ewentualnie pagórkowate tereny. Rozumiem, że nie brakuje przełożeń?
Seba89 Opublikowano 16 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 16 Kwietnia 2019 15 godzin temu, SpiderMAN napisał: 1x10 Lubię... Ale setup taki typowo na płaskie, ewentualnie pagórkowate tereny. Rozumiem, że nie brakuje przełożeń? 1x10 jest jak dla mnie ok. Wystarczy w zupełności do rekreacyjnej jazdy po płaskim terenie, który to w mojej okolicy przeważa.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się