Skocz do zawartości

Czy wiecie jaki to model siodełka ?


LICHU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok dziękuję. Masakra nigdzie nie mogę trafić L3 używanej.... 

Opublikowano

Fakt, z miecha temu też szukałem Selli w rozmiarze L3 i musiałem nówkę kupić.

Opublikowano

Szkoda mi troszkę 500zl wydać. Jak wrażenia jaki model kupiłeś? 

Opublikowano

Selle Italia ma siodełka testowe. Może w Twojej okolicy jest jakiś sklep gdzie będziesz mógł wypożyczyć i sprawdzić ? W zeszłym roku mieli w Decathlonie model SLR. Ponieważ tam przyjmują zwroty bez problemu nieużywanych towarów wziąłem na próbę ale mi akurat zupełnie nie pod pasowało. Wycięcie było za duże i bardzo niewygodnie mi się siedziało. Ale co człowiek to inny tyłek i najlepiej samemu sprawdzić.

Opublikowano

Ja brałem Selle Italia SLR TM Super Flow rozmiar L3 i jest mi wygodniej niż na moim starym SLC :) Kości kulszowe mam około 11,5cm

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki wielkie kupione 🙂

490af37f41f441bdmed.jpg

Chłop był na tyle miły, że mi siodełko przywiózł 🙂

Teraz czekać na ładna pogodę i zobaczymy ile te pomiary są wiarygodne 🙂

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

i jak wrażenia? kupilem wczoraj dzisiaj strzeliłem pierwsze kółko, jestem ciekaw Twojej opinii

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...