rowerzysta2019

[strava] marka telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

rowerzysta2019

Jakich telefonów nie polecacie do stravy? chodzi mi o wasze doswiadczenia. Gubienie gpsa, zły zapis na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eddek

Stare (gdzie GPS może przestać działać ze starości i Strava może się nie dać zainstalować w ogóle) i budżetowe (które będą mulić i będą miały słabą baterię) :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN

Generalnie tych "starych", albo po prostu tych bez w miarę świeżego Androida, odradzam wszystko bez minimum 6.0, 7.0 to raczej już takie minimum, najlepiej 8.0 lub 9.0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Red
Jakich telefonów nie polecacie do stravy? chodzi mi o wasze doswiadczenia. Gubienie gpsa, zły zapis na mapie.
Huaweii. Obecnie posiadam i to jeden z najgorzej działających pod tym względem telefonów. Może wyjdę na "Janusza" ale jednak #xiaomilepsze. A ogóle to nie polecam starych bo z nową wersją Stravy są tylko kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN
2 godziny temu, Red napisał:
12 godzin temu, rowerzysta2019 napisał:

Huaweii. Obecnie posiadam i to jeden z najgorzej działających pod tym względem telefonów. Może wyjdę na "Janusza" ale jednak #xiaomilepsze. A ogóle to nie polecam starych bo z nową wersją Stravy są tylko kłopoty.

Dlatego też właśnie nie jeżdżę "na telefonie"

Tracka zapisuję licznikiem, a synchro ze Stravą robię po jeździe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Red
Napisano (edytowane)

Tak samo. Zresztą o tym pisałem podczas recki mojego mielan'a. Telefon jako komputerek rowerowy to zbędne wydatki (telefon , etui, konto premium) których roczny koszt przekracza cenę zwykłego komputerka rowerowego. Przynajmniej tych najprostszych modeli. W dodatku same ograniczenia jak praca na baterii (max 6h vs ~20h). Zresztą nie wyobrażam sobie  bym nie poszedł na rower tylko dlatego że mam jedynie 40% baterii w telefonie. Absurd.

Edytowane przez Red

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi