marcin11011979

Paris Roubaix

Rekomendowane odpowiedzi

marcin11011979

Witam serdecznie.

Juz jutro Hell of the North czyli Paris Roubaix. Osobiscie kibicuje CCC (Greg Van Avermaet) ale mam wrazenie, ze Sky z nowa Dogma FS moze w tym roku wygrac. Mam na mysli szczegolnie Van Baarle Dylan. Oczywiscie nie mozna pominac Sagana.  

Jakie sa wasze opinie na tegorocza edycje?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marcin.jka

Ja myślę, że nowa Dogma nie ma nic do rzeczy a faworyta trudno wskazać, ja kibicować będę Aertowi i Stybarowi, szkoda, że Van der Poel nie jedzie bo też bym mu kibicował.

Również szkoda, że Kwiato nastawia się tylko na Ardeny i odpuszcza co roku te arcyciekawe klasyki po brukach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR
19 minut temu, marcin.jka napisał:

że nowa Dogma nie ma nic do rzeczy 

Jeśli różnica w prędkości jest tak duża jak twierdzi pinarello to ma to duuuuużo do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marcin11011979

Tez sie zastanawialem czemu Kwiato odpuszcza te wyscigi? Van der Poel ma caly sezon cyclocrossowy w nogach to cos musi odpuscic. Ale jest fenomenalny i mysle, ze nie bylby bez szans.

Ja mysle, ze nowa dogma moze miec znaczenie jak to w reklamie tesco Every little help!

1 minutę temu, SzpiceR napisał:

Jeśli różnica w prędkości jest tak duża jak twierdzi pinarello to ma to duuuuużo do rzeczy.

Zgadzam sie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
de Villars
5 godzin temu, SzpiceR napisał:

Nie rower jedzie, tylko kolarz ;) A w Sky ja nie widzę kandydata do wygrania Piekła. Zresztą ten zespół nigdy się specjalnie na ten, czy podobne wyścigi, nie nastawiał. Co do moich faworytów - najbardziej chciałbym, żeby wygrał Sagan, ale o to ciężko z racji jego obecnej formy. Ewentualnie Van Averamet, z racji że CCC. A jeśli nie myśleć życzeniowo tylko realnie - to może Stybar?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi