Skocz do zawartości

Duży trójkąt w ramie- jakie odczucia w trakcie jazdy


carrera51

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmyślam o tym trójkącie już od dłuższego czasu. Oglądam filmy z wypraw czy innych eventów ale w zasadzie , tłucze się jedno pytanie w głowie. Na pewno nie będę jeżdził po bezdrożach a raczej szosa i ubite trakty. I tu pojawia się pytanie. Było nie było to taki mały żagiel. Jak z wiatrem z boku? Ktoś ma doświadczenia z jazd w takich warunkach. Rzuca bardziej niż z sakwami? I również ważne- czy uda nie obcierają? Przecież jak zapakuje majdan to raczej objętość się zwiększy. No i jeszcze - ten materiał to Cordura? Kiedyś świetne plecaki robili z tego. Dziękuje za odpowiedzi. Nie podsyłacie linków, chodzi mi o Wasze własne doświadczenie. 

Fotka z Google graphics. 

IMG_0016_lg.jpg
Odnośnik do komentarza

Jeżdziłem swego czasu z połowę mniejszym trójkątem i podczas bocznego żadnych niespodzianek nie doświadczyłem. Tutaj  jeżeli chodzi o boczny to sytuacja wygląda inaczej ponieważ?

Ponieważ jest on po części chroniony przed bezpośrednim bocznym przez pracujące nogi :) Na 24h tak na prawdę wystarczy plecaczek ( teraz  tak właśnie śmigam) , albo bikepack pod siodło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...