Skocz do zawartości

Nowy btwin rockrider 560??


TomekP

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć forumowicze. Mam dylemat. Kupno roweru to pewnie dla wielu trudna decyzja. I w końcu przyszedł czas na mnie. Szukam roweru tak max do 2999. Większość tras to jednak utwardzone drogi ale nie chce rezygnować z możliwości wjechania w "teren".  I tu jest pierwszy problem : cross, trekking, mtb a może...gravel  (strasznie mi się te rowery podobają). Drugi problem to osprzęt czy w ogóle w tych pieniądzach można coś sensownego kupić. Wszędzie to shimano. A mnie się chce srama (jeździłem i sprawdzone).  Wpadł mi w oko właśnie wyżej wymieniony rowerek,  czy to ma sens. Tylko znowu to typowy mtb,  da się coś w nim przerobić żeby wyglądał nieco jak cross. Chociaż wpadł mi do głowy pomysł przerobienia go na gravel z amorem? Śmiesznie! 

I pytanie ostatnie czy jest sens kupować używany Carbon? 

Pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza

Kupując rower w tej cenie musisz liczyć się z kompromisami, tu jest chyba jedyny sensowny gravel w Twoim budżecie:

https://www.romet.pl/Rower,ASPRE,10,755,756,14940,2019.html

 

Przerabianie tego RR (który jako MTB w tej cenie jest dobry) na gravel mija się z celem. 

Najtańsze klamkomanetki od srama to około 800 zł + 50 owijka + kierownica, hamulce, robocizna itd. 

Reasumując w żadnym wypadku nie opłaca się go przerabiać.

Odnośnik do komentarza
Kupując rower w tej cenie musisz liczyć się z kompromisami, tu jest chyba jedyny sensowny gravel w Twoim budżecie:
https://www.romet.pl/Rower,ASPRE,10,755,756,14940,2019.html
 
Przerabianie tego RR (który jako MTB w tej cenie jest dobry) na gravel mija się z celem. 
Najtańsze klamkomanetki od srama to około 800 zł + 50 owijka + kierownica, hamulce, robocizna itd. 
Reasumując w żadnym wypadku nie opłaca się go przerabiać.
Nie zapominajmy o Rockrider RC500 za 2700.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...