pawelo899

Nocleg nad morzem-przechowanie roweru

Rekomendowane odpowiedzi

pawelo899

Witam, planujemy w tym roku wraz z żoną, zabrać na urlop nasze rowery. Jakie miejscowości polecacie z dobrymi ścieżkami rowerowymi? 

Druga sprawa to przechowanie rowerów, czy znacie jakieś miejscówki gdzie można bezpiecznie przenocować rower, i nie martwić się o niego podczas wyjścia na spacer, plaże czy imprezę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PawełZ-Biohazard

Witaj
my z narzeczoną bardzo dużo jeździliśmy po pomorzu i co mogę na pewno polecić  to trasa na Hel z  Kołobrzegu, świetna trasa. 
Na westerplatte z gdyni też jest świetnie,  polecam jazdę przy nabrzeżu przez Gdynie Orłowo fajne duże urwisko sie znajduje dalej są Brzeziny.  
na pewno weź jakąś porządną zapinkę. Ja zawsze dzwonie do miejsca w którym mam buking i pytam czy rowery można wstawić do budynku czy jakiegoś garażu.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dwakolkaija

Często w wyszukiwarce noclegów można zaznaczyć jako atrakcję jazda na rowerze i wtedy wyskakują obiekty z wypożyczalnią, więc podejrzewam, że i własnego bike'a można u nich przechować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stasiu
Napisano (edytowane)

Władysławowo - mam domek i możliwość kluczenia roweru i inne drobne rzeczy które sie przydają zarówno turyście jaki i kolarzowi w drodze. 
( mały aneks kuchenny, 2 łóżka , o tym ze jest prysznic i wc to chyba nie powinno się juz pisać bo to chyba standard, gril i jamnik do głaskania w ofercie domku :) 
Nie jest to oferta marketingowa/reklama  mojego miejsca,  ale sam jestem rowerzystą i czasami jest napawdę trudno coś znaleźć - więc pomogę jak mogę :)
telef jak by co do mnie to (siedem dziewięć trzy dwa zero trzy pięć trzy jeden lub PW) 
w razie co.... jak by już ktoś  chciał dzwonić to proszę powiedzieć ze z tego forum dzwonicie.

PS. Hel ... przereklamowany ze starymi rybami ( zakaz połowów ryb ) co 10 metrów.
 Na hel pojechać , pstryknąć fotkę i uciekać z tego syfu gdize oscypek na plaży sprzedają .
To jest moja opinia i ktoś inny może mieć inną :) - ja to szanuje :)

Edytowane przez stasiu
dopisek
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi