Skocz do zawartości

Koszulka, spodenki, skarpety, rękawiczki i kask

piotrg

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,
Mógłby mi ktoś polecić jakiś komplet kolarski + rękawiczki i kask; na szosę, trasy 100km+ Najlepiej sklepy internetowe lub jakiś sklep w Katowicach. Nad kaskiem myślałem, żeby coś takiego kupić >>>kask<<<(zależy mi też na tym żółtym/zielonym(?) neonowym kolorze). A jaki strój i rękawiczki to nie mam pojęcia. Tak w ogóle, jak to jest z tymi 'replikami'(na przykład to) strojów klubowych, to tylko zwykłe podróbki czy jak? Zakres cenowy: kask około 300zł, koszulka+spodnie też około 300zł, rękawiczki/skarpety, to w sumie nie wiem. Aczkolwiek wiadomo, lepiej kupić raz, a dobrze i na długo, więc cena nie gra głównej roli.
Z góry dzięki za pomoc.

Kask za 300zł to i tak nie wtopisz co kolwiek byś kupił. Mnie na przykład podoba się ABUS Viantor, a ostatecznie kupiłem Bontrager Starvos. Może kiedyś zmienię sobie na Viantora. Póki co jest git.

Rękawiczki, sprawa indywidualna nieco. Ja lubię krótkie palce, mięsiste, żeby miały sporo żelu i jestem póki co na kupnie Chiba Gel Premium. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Skarpetki dorzuciłem sobie do zamówienia ciuchów z martombike. Od tak mnie coś natchnelo.

Spodnie. Ja zamawiałem ciuchy z martombike, ale to chyba nie w przedziale do 300zł koszulka+spodenki. Ogólnie też mogę polecić decathlon, ale odpuść sobie najtańsze modele, bo zapłacisz 2x, a wtedy to właściwie kupujesz najlepsze dostępne spodenki w cenie 2, czy 3 tych słabych. Więc lepiej raz, a dobrze.

Sam jeszcze poluje na jakąś czapeczkę pod kask na lato, ale to już chyba większego znaczenia nie ma jaką dokładnie. Może się skuszę na coś od rogelli, albo z serii LMNH.

Szukam też nogawek takich na temperatury 8-15 stopni, ale sam nie wiem na co zwrócić uwagę. Z jednej strony boję się, że będą za ciepłe, z drugiej nie ma rozmiaru tego co mi wpadło w oko na necie, z trzeciej strony nie chcę płacić też więcej niż 100zł.

Wysłane z mojego P10 przy użyciu Tapatalka