Skocz do zawartości

72D


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Co to jest - amatorska drużyna kolarska? Półzawodowcy? Chwyt marketingowy?

Mają sensownych sponsorów, doskonałe zaplecze, mają regularne treningi, zgrupowania, są widoczni na czołowych miejscach we wszystkich zawodach, w których zdarza mi się wziąć udział. Są dobrzy.

72D to na Zakopiance adres klubu CrossFit, przy którym działają. Mają tam też komorę Hypoint, symulowania niskiego poziomu tlenu, gdzie można trenować w warunkach tlenowych nawet takich, jak w Alpach. Tomasz Marczyński firmuje też jakoś to miejsce. Do tego to centerum prowadzi plany treningowe także i dla kolarzy amatorów, za pewnie niemałą kasę. 

Drużyna 72D to jakiś zależny od tego centrum twór, składający się z podopiecznych tego punktu, czy to coś niezależnego? Do tej drużyny można jakoś dołączyć? ;)

Jako człowiek nie istniejący na FB być może pytam o oczywistości, ale będę wdzięczny za naświetlenie tematu. 

Edytowane przez Gość
Opublikowano (edytowane)

Nie wiem jaka jest różnica między amatorami a półzawodowcami. Z tego co wiem to jeżdżą tam ludzie którzy normalnie pracują lub się uczą, ale na treningi poświęcają na prawdę dużo czasu.

2 godziny temu, Łabędź napisał:

Drużyna 72D to jakiś zależny od tego centrum twór, składający się z podopiecznych tego punktu, czy to coś niezależnego? Do tej drużyny można jakoś dołączyć?

Twór zależno-niezależny marketingowy. 72D jest głównym sponsorem, zapewniają zaplecze treningowe, trenerów... Można dołączyć. W sezonie pojaw się na ich otwartych treningach kolarskich (zalinkowałbym fejsa ale...) i pokaż co potrafisz, do tego może zapisz się na Athlete Bike - ich program treningowy. Tak trafiła tam jedna z kobiet które kojarzę z OTRów, po roku czy półtora jeżdżenia na szosie :D

Edytowane przez nctrns
Opublikowano
6 godzin temu, nctrns napisał:

do tego może zapisz się na Athlete Bike - ich program treningowy.

Oj, chciałbym. Ale przy moim trybie życia nie miałbym szans wywiązywać się z regularności stawiania się na treningi, a płacić i nie chodzić, to podwójna głupota. Ech, no cóż. ;)

6 godzin temu, nctrns napisał:

Nie wiem jaka jest różnica między amatorami a półzawodowcami

Też nie wiem, tak mi się faktycznie głupio napisało. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...