Skocz do zawartości

SR Suntour Durolux r2c2 rc2 - opinie.


Pixi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Zastanawiam się nad kupnem amora o skoku 170 albo 180 do enduro i usłyszałem o durolux ie. Z tego co wyczytałem to jest to prawie że najlepszy sztuciecw zaskakująco niskiej cenie. Moją zagwozdką jest to czy wogłule warto go rozważać czy lepiej rock shoxa albo foxa i czym oprócz ceny różni się wersja r2c2 od rc2 i czy warto dopłacać. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi i wskazówki. 

Odnośnik do komentarza

Wersja się różni po prostu dodatkową regulacją. Obstawiam, że chodzi o podwójną regulację odbicia. Innymi słowy nowy lepszy tłumik. To bardzo dobry i piekielnie sztywny amor. Na pewno sporo lepszy od RS Yari czy podstawowych Fox'ów. Chociaż słowo "lepszy" odnosi się do stylu jazdy i wymagań pracy amora. Jak ktoś ogólnie lubi najnowsze bajery to raczej daje się go porównać do topowych wersji RS'a czy Fox'a. Poza tym ta cena i "ten" dystrybutor to raczej rekomendacja na kolejny plus. 

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza

Tak jest to wręcz konieczne przy nowym amorze Kolega "Activia" jest dystrybutorem Suntoura na Polskę także lepszej informacji już nie otrzymasz. :P 

 

Przeglądy zerowe NOWYCH amortyzatorów robi się dlatego że często na produkcji brakuje im smaru lub może się znaleźć jaki opiłek metalu w oleju który może rysować golenie górne od środka amora.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...