Skocz do zawartości

Rękawiczki, pranie

User56sz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wszystkie moje rękawiczki z żelowymi wkładkami piorę w płynie do ubrań sportowych razem z resztą stroju kolarskiego. Piorę w 40C i jeszcze nic mi się nie stało ani z wkładkami żelowymi w gaciach, ani z rękawiczkami.

Łza Włóczynutka

W pralce spoko, byle nie za wysoka temperatura. najlepiej też wyłączyć wirowanie, lub je ograniczyć. Kiedyś wrzuciłem fajne rękawiczki meridy na 60 stopni i się porozklejały. :(

Prałeś tak, czy tylko teoria. Nie zamierzam ich nosić do pralni. Zapytałem praktyków.

Wszystko codziennie ląduje w pralce, nawet buty. Takie prawidła sezonu zimowego, że każdy ciuch przepocony i trzeba od razu prać. Latem można ciuchy etc odkładać na większe pranie, ale u mnie to góra co e dni pralka pełna..

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

W lecie a właściwie kiedy się da to na świeżym powietrzu. Jeśli nie to rozwieszam gdzieś w domu. Suszarki zalecam używać jak najrzadziej. Zresztą tak samo jak w przypadku cywilnych ciuchów.

4 godziny temu, Red napisał:

Suszarki zalecam używać jak najrzadziej. Zresztą tak samo jak w przypadku cywilnych ciuchów.

A mógłbyś napisać dlaczego, używam suszarki do jednych i drugich, i nie widzę problemu ?

Za dużo ubrań zrobiło mi się rozmiar/dwa za małe. Dlatego nie używam suszarek.

PS naucz się gdzie i jak stawiać znaki interpunkcyjne, bo to ma znaczenie 😅

Edytowane przez Red