Skocz do zawartości

RockShox Judy C - osłona goleni.


Donayo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Czy jest jakiś sposób, poza trytytką, aby zablokować harmonijkę na górze? Zgrubienie na gumie jest tak duże, że nie jestem w stanie wcisnąć jej na miejsce. Dodatkowo, czy osłony są wymagane do poprawnej pracy? Chętnie bym je zdjął.

IMG_28022019_212113_(800_x_600_pixel).jpg

Opublikowano

Nie są wymagane a nawet szkodzą. Weż się tego badziewia pozbądz. 

Opublikowano

@Ares Słyszałem takie opinie, jednak golenie są czyste, a amortyzator swoje lata ma. Sama uszczelka da radę ochronić wnętrze przed syfem?

Opublikowano

Skoro producent przewidział "mieszki" tzn. że mają tam być.

Opublikowano
13 minut temu, Donayo napisał:

@Ares Słyszałem takie opinie, jednak golenie są czyste, a amortyzator swoje lata ma. Sama uszczelka da radę ochronić wnętrze przed syfem?

Sporo lat spędził ze mną Judy i dawał radę. Ten amor zresztą jak każdy tego typu wymaga częstszego zaglądania do środka. Też miałem taki pomysł na krótki czas szczęśliwie na założenie tych harmonijek ale wtedy mój obecnie dobry kolega od serwisu kategorycznie wybił mi to z głowy. Tylko u mnie ten amor naprawdę dostawał solidnie przez co raz na długo nie wystarczyły by a dwa ciężko było przez cały dzień ze sterylnością. Innymi słowy gnój i tak się dostawał i robił więcej szkód niż pożytku. Możesz ściągnąć i jak Ci nie spasuje założyć ponownie. 

  • Pomógł 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...