Skocz do zawartości

SR SUNTOUR XCR - menetka blokady, gdzie kupić? Jak zamontować?


Pilsner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Szajbajków!

 

Jestem tutaj nowy, to mój pierwszy post. Przybywam z youtuba, gdzie oglądam na bieżąco oglądam Szajbajka. Dzięki Szajowi mam już teraz sporą rowerową szajbę i podjąłem decyzję o upgradowaniu mojego roweru. Posiadam Unibike Evolution 2012:

https://www.bikko.pl/rower-gorski-unibike-evolution-2012.html

 

Zgodnie z informacjami tam zawartymi jest zainstalowany SR SUNTOUR XCR / BLOKADA HYDRAULICZNA / SKOK 100MM.

Szukałem w internecie manetki blokady do tego amora. Niestety są jeszcze dostępne same manetki z linką.
Czy ktoś może z Was wie gdzie mogę kupić cały komplet, bo wiem, że jeszcze pewne części dochodzą do samego amortyzatora (+pancerz).

Bardzo zależy mi za tym zakupie.

Czy ktoś zna jakiś poradnik jak to samemu zamontować?

 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Wiąze się to z wymianą tłumika. Nie opłacalne.

Ale jeśli bardzo się uprzesz to http://activia.sgl.pl Tu znajdziesz części i poradniki jak to poskładać.

Podobne pytania na forum padały już kilka razy. Na przyszłość zanim zapytasz sprawdź czy ktoś zrobił to wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Bardzo ale to bardzo dziękuję za odpowiedź.

To, że wiązałoby się to z wymianą tłumika to na to bym nie wpadł (moja techniczna wiedza rowerowa jeszcze dość mocno kuleje).

Czyli jak coś to już lepiej zaiwestować w amor powietrzny chyba.

Dziękuje za link i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Powietrzny bez apelacujnie będzie lepszy od sprężyny stalowej choć to dość indywidualna sprawa. Moim zdaniem uzbrajanie sprężyniaka w manetkę mija się z celem. Myśł nad nowym amorem oczywiście nad takim na jaki pozwala Ci budżet.

Odnośnik do komentarza

I chyba tak zrobię. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Nie wiem jak na tym forum, ale ten wątek można już zamknąć (jeśli się tutaj zamyka wątki).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...