revolta1

Kurtka wiatrówka męska .

Rekomendowane odpowiedzi

revolta1

Szukam wiatróweczki. głównie chodzi o ochrone przed wiatrem i lekkim deszczem . kupilem z olx wiatrówke b twin  z deca. XXL fajna ale jest za mala to najwiekszy rozmiar a jak ja zakladam na koszulke jest ciasnawa da sie jezdzic ale nie jest to pelen komfort. nie szukam wiatrowki o kosmicznych parametrach .

Ma po zlozeniu miescic sie w kieszonce koszulki chronic przed wiatrem i mżawka (deszczykiem :D) kwota wiadomo im mniej tym lepiej 

Mam ten model 

big_1290560.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN

Zajrzyj to tych wątków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eathan

Coś takiego do XXXL => https://martombike.com/produkt/kurtka-301-windy-zolta-fluo/

Przed wiatrem chroni super. Co do deszczu to niestety przemaka. Dlatego kupiłem coś takiego https://martombike.com/produkt/ermes-najlepsza-kurtka-kolarska/ i będę testować w tym sezonie. Zakładam, że zastąpi powyższe rozwiązanie w większości wypadów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
revolta1
29 minut temu, SpiderMAN napisał:

Zajrzyj to tych wątków.

Przegladalem wczesniej wszystko grube .a ja potrzebuje typowiej wiatrowki cienkiej ktora po zlozeniu bedzie tak z 7 na 7 cm 

29 minut temu, eathan napisał:

Coś takiego do XXXL => https://martombike.com/produkt/kurtka-301-windy-zolta-fluo/

Przed wiatrem chroni super. Co do deszczu to niestety przemaka. Dlatego kupiłem coś takiego https://martombike.com/produkt/ermes-najlepsza-kurtka-kolarska/ i będę testować w tym sezonie. Zakładam, że zastąpi powyższe rozwiązanie w większości wypadów. 

Druga zbyt gruba . pierwsza fajna ale moze sie da troche taniej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eathan

@revolta1 martombike i taniej to nie takie proste. Z moich doświadczeń taniej jest w 2 przypadkach. Koniec serii i wyprzedaż resztek. Druga opcja to czarny piątek - - 30%. Co do tej drugiej wcale taka gruba nie jest. Mam, jeszcze nie jeździłem bo to raczej wiosna/lato z jakaś podkładką i lato w chłodniejsze dni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
revolta1
3 godziny temu, SpiderMAN napisał:

W Decathlonie zobacz, najlepiej osobiście

https://www.decathlon.pl/?sn.q=wiatrówka na rower roadracing ultralight męska

Może inne modele maja deczko inną rozmiarówkę.

Jeśli XXL jest przyciasne, to czas na redukcję...

Nie ma z czego redukowac. 190Cm wzrostu brzuch plaski 

17 minut temu, eathan napisał:

@revolta1 martombike i taniej to nie takie proste. Z moich doświadczeń taniej jest w 2 przypadkach. Koniec serii i wyprzedaż resztek. Druga opcja to czarny piątek - - 30%. Co do tej drugiej wcale taka gruba nie jest. Mam, jeszcze nie jeździłem bo to raczej wiosna/lato z jakaś podkładką i lato w chłodniejsze dni. 

Mozna taniej . kurtka z deca spelnia moje wymagania jezeli chodzi o wiatr i deszcz kosztuje 70zl tyle ze jest za mala 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregory34

@revolta1 może tu Ci podpasuje rozmiarówka 

https://www.mikesport.pl/mimo-titanium-lekka-wiatrowka-rowerowa-kolor-czarny.html?gclid=Cj0KCQiA14TjBRD_ARIsAOCmO9aGwtFIiWe3bO9q7Xn34UYq5qq6IP1xamBS-O5Hcg6tuWiUPtYpMc4aArIEEALw_wcB

miałem ,używałem,lekka,kompaktowa,spokojnie mieści się w kieszonce ,no i całkiem niezła cena teraz jest 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
revolta1

Wczoraj pisalem do nich o rozmiar maja tylko XL nie maja XXL . rozmiar XL to to samo co XXl z deca czyli za male . to jest wyprzedaz ostatnich szt i juz nie beda mieli dostawy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
revolta1

Znalazlem w decu kurtke XXXL :D

Macał ja ktos moze ? A moze uzywa ktos jej ? Ja do deca mam 100km w gre wchodzi tylko sprzedaz wysylkowa nie mam mozliwosci przymierzenia ani dotkiecia jej . ale jak bedzie podobna do tej co mam tylko rozmiar wieksza powinno byc ok 

KURTKA PRZECIWDESZCZOWA NA ROWER SZOSOWY ROADCYCLING 100 MĘSKA B'TWIN

zoom_1351464.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
8 godzin temu, revolta1 napisał:

mam 100km w gre wchodzi tylko sprzedaz wysylkowa nie mam mozliwosci przymierzenia ani dotkiecia jej

Zawsze jak coś, możesz bez niczego im zwrócić, jak ostatecznie nie będzie Ci pasować. 

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
revolta1
31 minut temu, Łabędź napisał:

Zawsze jak coś, możesz bez niczego im zwrócić, jak ostatecznie nie będzie Ci pasować. 

I tak zrobilem zakup dokonany czekam na paczke 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź

Daj znać o wrażeniach, jak już dojdzie. Też mam ją na celowniku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stryjek
Napisano (edytowane)

Ja niedawno kupiłem sobie polecana przez dobrerowery wiatrówkę endura fs260 pro adrenaline, zobaczymy jak się sprawdzi.

Wygląda super i sprawia bardzo dobre wrazenie, ale w warunkach bojowych jeszcze nie testowałem.

Od kilu lat używam wiatrówki Perl izumi elite barier z tkaniny pertex, jest mega i super oddycha, ale nawet mała mżawka jest problemem dlatego kupiłem na gorsza pogodę Endurę. 

Edytowane przez Stryjek
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
revolta1
Godzinę temu, Łabędź napisał:

Daj znać o wrażeniach, jak już dojdzie. Też mam ją na celowniku.

Na pewno 

44 minuty temu, Stryjek napisał:

Ja niedawno kupiłem sobie polecana przez dobrerowery wiatrówkę endura fs260 pro adrenaline, zobaczymy jak się sprawdzi.

Wygląda super i sprawia bardzo dobre wrazenie, ale w warunkach bojowych jeszcze nie testowałem.

Od kilu lat używam wiatrówki Perl izumi elite barier z tkaniny pertex, jest mega i super oddycha, ale nawet mała mżawka jest problemem dlatego kupiłem na gorsza pogodę Endurę. 

Ja jak pisalem wczesniej niechce wydawac trylion zlotych na wiatrowke ktora bede sie staral uzywac naprawde awaryjnie 

Jak leje poprostu nie wyjezdzam. Jak wieje ze "motur obala " tez nie wyjezdzam . jezdze rekracyjnie dla widokow i km kazda setka cieszy i kurtka ma malo miejsca zajmowac dac troche ciepla przy malym wietrze troche chronic przed deszczykiem  i tyle 

Mysle ze bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stryjek
20 godzin temu, revolta1 napisał:

Na pewno 

Ja jak pisalem wczesniej niechce wydawac trylion zlotych na wiatrowke ktora bede sie staral uzywac naprawde awaryjnie 

Jak leje poprostu nie wyjezdzam. Jak wieje ze "motur obala " tez nie wyjezdzam . jezdze rekracyjnie dla widokow i km kazda setka cieszy i kurtka ma malo miejsca zajmowac dac troche ciepla przy malym wietrze troche chronic przed deszczykiem  i tyle 

Mysle ze bedzie ok

Jeśli do takich zastosowań jak opisałeś to powinno być ok:)

Chciałem Ci tylko zasugerować i zwrócić uwagę, na to że oddychać to na bank nie będzie, wiec awaryjnie da radę, ale nic więcej od tej kurtki nie oczekuj :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
revolta1

Przyszla kurtka ........

I w sumie nie wiem co powiedziec ....

Jezeli chodzi o material . otwory wentylacyjne pod pacha na plecach mysle ze ok . dlugosc rekawow ok . szerokosc w barkach ok. Ale na brzuchu wór jeszcze moja kochana Zonka by sie zmiescila 

I teraz czy ja przerabiac zwezac? czy oddac i sprobowac XXl 

20190215_125228.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź

Faktycznie wygląda na mega worek... Na fotce producenta wyglądała na dopasowaną. Przerabianie moim zdaniem mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bartosh

Wymień na mniejszą, nie baw się w żadne przerabianie (o ile takowe w ogóle jest możliwe).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
revolta1
40 minut temu, Łabędź napisał:

Faktycznie wygląda na mega worek... Na fotce producenta wyglądała na dopasowaną. Przerabianie moim zdaniem mija się z celem.

Wlasnie na focie producenta wyglada na dopasowana 

25 minut temu, Bartosh napisał:

Wymień na mniejszą, nie baw się w żadne przerabianie (o ile takowe w ogóle jest możliwe).

Boje sie wymiana ze bedzie za mala w barkach mniejsza kurtka bo ta na barkach rekawy sa ok . tylko od klatki w dol jest za luzna 

Chyba oddam i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
beskidbike

Przeróbki nie pomogą. Jak nie masz brzucha, to wiatrówka musi być taliowana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
revolta1

Juz dzwonilem do deca do obslugi klienta . oddam paczkomatem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi