Skocz do zawartości

Ktoś jeździ zimą?

elmapeto

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie się trochę pokręcę jutro lub w następny weekend jakby ktoś był chętny. Nie chce mi się już samemu jeździć ,a wszyscy towarzysze cieplolubni. Godzinkę lub dwie mam na myśli tempem rekreacyjnym względnie. Nie spacerowym..:-D

Ochraniacze Rogelli Hydrotec - dla mnie bomba. Sucho, ciepło. Po ubłoceniu pojechałem na myjkę i oprócz PiK'ta obmyłem ochraniacze na nogach - do domu wróciłem czyściutki ;-).

Zaznaczam, że buty mam mocno letnie bo RR ST 100 nr 43. Ochraniacze mają 42/43 ale gdybym miał raz jeszcze kupować to wziąłbym 43/44.

HEHE ! Mieszkam w górach i pomimo tego codziennie śmigam MTB. Żaden śnieg ,mróz czy lód nie jest dla mnie przeszkodą. Baaa nawet jak jest mróz to jest lepiej bo błoto na szlakach jest "pozcinane".

Ja też  lubię  zimą.  Tylko u mnie zima jak jesien. Nawet opon w tym roku mie zmienilem i ciągle  na slickach śmigam. 

Edytowane przez elmapeto

Z wczorajszego wypadu.

6beab4c86668a23f16be5b57098bf0d6.jpg518f79d2dbc3a215a69d1706cefcde61.jpg18e2da31ce9b02192a2f89c5aae25e9d.jpg1ff2e8add5f173cc74dac9f06095e25e.jpg65a4187307038ef01d4232d74971533b.jpg

W dniu 29.12.2019 o 13:36, ahaja napisał:
Błotnik: Zefal RM29.

Szukam jeszcze dłuższego błotnika do mojego górala. Ostatnia jazda z minus 3 i mokrą dupą nie należała do przyjemnych, a zaraz będę roztopy i błoto.

Czy polecasz ten błotnik? Widziałem kilka filmików, gdzie pokazują, że nie daje rady i plecy i tak są mokre.

Co jeszcze warto rozważyć?

• Lubię to! 3
1 godzinę temu, Grz_Bo napisał:

Z wczorajszego wypadu.

6beab4c86668a23f16be5b57098bf0d6.jpg518f79d2dbc3a215a69d1706cefcde61.jpg18e2da31ce9b02192a2f89c5aae25e9d.jpg1ff2e8add5f173cc74dac9f06095e25e.jpg65a4187307038ef01d4232d74971533b.jpg

Szukam jeszcze dłuższego błotnika do mojego górala. Ostatnia jazda z minus 3 i mokrą dupą nie należała do przyjemnych, a zaraz będę roztopy i błoto.

Czy polecasz ten błotnik? Widziałem kilka filmików, gdzie pokazują, że nie daje rady i plecy i tak są mokre.

Co jeszcze warto rozważyć?

Super. Chociaż na zdjęciach mogę zimę zobaczyc🎅

Edytowane przez elmapeto

Taki mały offtop. Byłem tam w lecie i jak zobaczyłem te same scenerie w zimowym klimacie to łza się w oku zakręciła. Jak dobrze pamiętam to jedna dojazdówka biegła po trasie samochodowego Rajdu Karkonoskiego.

Grz_Bo

Jak potrzebujesz dłuższy to zapewne zostaje Tobie jedynie SKS 75 - ale wymaga dodatkowego mocowania prętów na których się trzyma.

Z tym Zefalkiem dzisiaj: -2*; umiarkowane błotko, kałuż nie omijałem - po powrocie do domu 4 kropki błotka na nerce z tyłu. Spodzień suchy, katanka również.

Grz_Bo
Jak potrzebujesz dłuższy to zapewne zostaje Tobie jedynie SKS 75 - ale wymaga dodatkowego mocowania prętów na których się trzyma.
Z tym Zefalkiem dzisiaj: -2*; umiarkowane błotko, kałuż nie omijałem - po powrocie do domu 4 kropki błotka na nerce z tyłu. Spodzień suchy, katanka również.
Masz na przód również? Jeszcze zapytam o te pokrowce na buty - czy do platwormowych też się nadadzą?

13 minut temu, Grz_Bo napisał:

Masz na przód również? Jeszcze zapytam o te pokrowce na buty - czy do platwormowych też się nadadzą?

Pokrowce na platformach szybko się zniszczą. Nie są do tego przystosowane.