Skocz do zawartości

Czy ten rozmiar ramy bedzie ok?


Dafor

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem rower w jednym ze sklepow ktory bym chcial kupic. Tylko problem jest taki ze przy teoretycznym rozmiarze ramy wybieranym po przekroku dla mnie bylby prawidlowy o rozmiarze 52-53 cm a ten ktory ogladalem w sklepie ma to 48cm. Przejechalem sie na tym rowerze i tak naprawde dobrze mi sie na nim jezdzilo. Jest to jedyny rozmiar ktory byl. I teraz zastanawiam sie nad kupnem tego roweru ale nie wiem czy idzie odczuc roznice po x kilometrach i czy byloby to zlym wyborem kupic rower o rozmiarze 4cm mniejszym niz ten wyliczony z przekroku. Moglbym tez zamowic na stronie w odpowiednim rozmiarze tylko nie wiem jaka bylaby roznica w komforcie jazdy bo w sklepie stoi tylko ten z 48cm. Moglby ktos mniej wiecej opisac czy warto wziac mniejszy albo czy warto zamowic z wieksza rama mimo ze siedalem na tym z mniejsza i nie byla tak zla i czy idzie jakos ta roznice odczuc. 

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, IOO napisał:

Zielony będzie dobry.

A poważnie to: co to za rower, ile masz wzrostu, jaki przekrok? Najlepiej zamieść linka do tabeli geometrii ramy.

No wlasnie tabeli nie ma. Chodzi o crossa a dokladnie o Dynamics Gravity Cross. Wzrostu mam ok. 180cm a przekrok 83cm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...