Skocz do zawartości

Bike fitting Kraków

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy mam pytanie jakie firmy robią bike fitting w Krakowie? Wiem, że robi firma Sport Lab już dzwoniłem do nich ale za tydzień mi kazali zadzwonić bo oni z Warszawy są a w Krk robią po ustaleniu z nimi terminu.

nctrns

Możesz określić, na który z tych trzech zdecydowałbyś się? Planuję w wakacje zafundować sobie fitting na pierwszej szosie. Do tego czasu chcę nieco poznać rowerek i "posłuchać" siebie.

Których trzech? Ogólnie Veloart jest najbardziej PRO pod wieloma względami, najwięcej też tam zapłacisz. Ja osobiście jak już, to wybiorę się do Profidea, bo do nich najprościej mi się dostać.

Też poszedłbym do Profidea jak już. Ostatnio nawet rozmawiałem tam o tym z babką, która tam pracuje i pytałem o terminy. Ceny też wypadają bardzo korzystnie w porównaniu do konkurencji. 

Przez zimę mają dostępność praktycznie na bieżąco, jeśli nie z dnia na dzień, to z tygodnia na tydzień powinno być spoko. Usłyszałem, że zazwyczaj taki luz w terminach to domena stycznia i lutego, od marca robi im się ciasno.

Cena faktycznie super, ale dla mnie najważniejszym plusem robienia fitingu u nich jest Pani Tamara - to podobno jeden z najlepszych i najpełniej wyszkolonych specjalistów w kraju. 

http://wyprawy.profidea.pl/bikefitting/

W dniu 6.06.2020 o 15:31, Frydz napisał:

Hej, czy ktoś był lub ma jakieś opinie na temat bikefittingu w Windsport w Krk?

Ja mam średnia opinie. Byłem z żona na fittingu który polegał zwymiarowaniu sylwetki, wpisaniu w system i ustawieniu roweru zgodnie z tabelkami podanymi przez system. 
fakt ze było trochę lepiej, ale sama żona która zasadniczo nie zna się na takich zabiegach nie jest w pełni zadowolona. 

7 godzin temu, brzoosa napisał:

Cześć, przymierzam się do bikefittingu, szukam czegoś w Krakowie. Czy ktoś z was miał doświadczenie z rs-bike? Ich oferta wygląda dobrze

Tak ja miałem. Robiony pod szosę. Polecam. 
Bardzo fajnie Filip mi ustawił maszynę, dzięki czemu bezproblemowo i wygodnie śmiga mi się na rowerku. 

• Lubię to! 1

6 godzin temu, Mwawe napisał:

Tak ja miałem. Robiony pod szosę. Polecam. 
Bardzo fajnie Filip mi ustawił maszynę, dzięki czemu bezproblemowo i wygodnie śmiga mi się na rowerku. 

Dzięki za odpowiedź. Jeszcze spytam- zdecydowałeś się na opcję podstawową, czy full wypas?

6 godzin temu, brzoosa napisał:

Dzięki za odpowiedź. Jeszcze spytam- zdecydowałeś się na opcję podstawową, czy full wypas?

Jeśli chodzi o sesje z fizjo, to opcja full.