Skocz do zawartości

Błotniki do gravela

Eremita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam błotników do gravela Kellys Sott 30, ogólnie nie lubię błotników i na jazdę dla jazdy są mi zbędne jednak w czasie gdy jadę np. do pracy ważniejsze jest by dojechać czystym. 

Jak już mam mieć błotniki to chcę by w pełni chroniły dla tego zależy mi na błotnikach pełnych mimo szybkiego montażu odpadły Sks raceblade pro xl. Chyba że zdecyduje się na błotniki montowane na stałe w okresie jesienno zimowym a te będą jako drugie na lato do szybkiego założenia. 

Zastanawiam się miedzy Sks bluemels matt a  Crude products road racer mk3.

Crude products road racer mk3 plusem jest szybki montaż ale zastanawia mnie to czy po czasie te mocowania się nie wyrabiają? 

Zależy mi też na tym by błotniki w czasie jazdy nie wydawały dźwięków typu stukanie czy trzaskanie. 

Chyba że znacie inne błotniki które dobrze chronią i można je szybko zdemontować? 

Ja kupiłem błotniki SKS Bluemels i mogę śmiało polecić. Tył w ogóle nie lata i nie wydaje dźwięków. Sam jeżdzę do pracy rowerem codziennie i zależało mi żeby dojechać suchy. Co więcej, chciałem żeby nie pryskało na buty i przednią przerzutkę i mogę potwierdzić, że Bluemelsy zakrywają na tyle (już 2 miesiące z nimi przejechałem). Jedyny minus, względem Twoich wymagań to brak szybkiego montażu, po założeniu ich wypadałoby przejeździć cały jesienno-zimowy okres.

Niestety nie mam zdjęć, ale po 6 stycznia mogę podesłać jak to wygląda dokładnie.

Edytowane przez M.C

Jak spełniają resztę wymagań to tak będę robił że będą zakładane na cały sezon jesienno  zimowy chyba że się przyzwyczaję to zostaną :)  Przy Crude products road racer mk3  boje się że po czasie te mocowania będą coraz gorzej trzymały i że latają w czasie jazdy.