Skocz do zawartości

Zegarek sportowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przegladalem różne opinie na temat garmin fenix 5x,suunto9 no i cos nowego polar vantage

Czytalem tu tematy na temat zegarków i moze ktos jest szczęśliwym posiadaczem polara :D

główne sporty sporty Siłownia,rolki,rower,basen.

z funkcji dodatkowych alerty pogodowe,pogoda, monitorowanie aktywności 24/7. Ogólnie czym więcej bajerow tym lepiej :)

Suunto fitness 3 ma fajne jakies funkcje monitorowania aktywności/zdrowia 

ale i polar tez cos dodal podobnego

jeszcze fajnie zeby aplikacje tel/pc byly fajne :)

w internecie czytałem recenzję tych zegarków ale większość to sponsorowane opinie wiec malo rzetelność w nich :(

obecnie posiadam tomtom adventure troszke brakuje mi kolorowego wyświetlacza i wyglądu okrągłego zegarka no i paru funkcji 

będę wdzięczny za pomoc :)

Jeśli chodzi Ci o apki, to Suunto odpuść. Jest dramat. 

Polar Vantage miałem parę dni i oddałem. Ogołocony z funkcji, które ma mój m430, GPS słabo działa, nie działają niektóre funkcje, jak np. Test ortostatyczny, brak póki co powiadomień z telefonu. 

Garmi Fenix 5 dla mnie aktualnie bezkonkurencyjny. Aplikacja mistrzostwo świata i sam zegarek świetny. A obecnie do kupienia za 1700zł około. 

O dziękuję a wlasnie czytam o polar vantage i takie fajne funkcje tryb regeneracji itp czyli marketing nadrabia :D

O suunto wiem tyle ze czesto do serwisu ludzie odsyłają z usterkami.

garmin wygląda solidnie ale liczy się wnętrze a jemu chyba nic nie brakuje

Czyli wybor garmin fenix5x vs suunto9 

Lubie przegladac i analizowac statystyki na aplikacji a jesli suunto ma lipe to wybor będzie prosty :D

Edytowane przez Piotr1

Co do Suunto jak dobrze pamiętam, żeby zrobić synchronizację, to zegarek trzeba kablem do kompa podłączać. 

Co do Vantage prócz recenzji polecam posty użytkowników na profilu Polara na FB. 

Na to liczę, bo przez licznik V650 już się związałem z Polarem. Ale poczekam jeszcze te parę miesięcy, bo teraz mój M430 o wiele bardziej funkcjonalny dla mnie. 

A szkoda mi kasy kupować Fenixa i Edge 820 do tego.