Skocz do zawartości

Canyon Inflite CF SL Disc 8.0 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałbym przedstawić mój nowy nabytek od Canyon'a,rower przełajowy Inflite na karbonowej ramie i osprzęcie:

RAMA CANYON INFLITE CF SL

WIDELEC CANYON ONE ONE FOUR INFLITE CF DISC

STERY CANYON | ACROS

TYLNA PRZERZUTKA SHIMANO ULTEGRA RX, 11S

DERAILLEUR HANGER DERAILLEUR HANGER FOR ROAD DISCBRAKE MODELS/INFLITE CF SLX

PRZEDNIA PRZERZUTKA SHIMANO ULTEGRA, 11S

MANETKI SHIMANO ULTEGRA DISC, 11S

HAMULCE SHIMANO ULTEGRA DISC

KASETA SHIMANO ULTEGRA, 11S

KOŁA DT SWISS CR 1600 SPLINE DB

OPONY SCHWALBE X-ONE, 33 MM

KORBA SHIMANO ULTEGRA, 11S

KORONKI 46 | 36

ŁAŃCUCH SHIMANO CN-HG601, 11S

WKŁAD SUPORTU SHIMANO PRESSFIT

COCKPIT CANYON H31 ERGOCOCKPIT CF

HANDLEBAR TAPE CANYON ERGOSPEED GEL

SIODŁO SELLE ITALIA SLS

SZTYCA CANYON S23 VCLS CF (25 MM SETBACK)

ZACISK SIODŁA CANYON INTEGRATED

PEDAŁY NONE INCLUDED

ROZMIARY RAM 3XS, 2XS (27,5), XS, S, M, L, XL, XXL (28")

DOSTĘPNE KOLORY TEAM REPLICA | STEALTH - GREY 

MASA 8,1 KG (ROZMIAR M )

Pedała shimano SH PD 520M białe,rozmiar S przy wzroście 176 cm i 77 kg.

Jest to mój pierwszy rower tego typu,moją przygodę z rowerem zacząłem od Hardtriala 29 marki Scott modelu nie pamiętam chyba Aspect czy jakoś tak,po pewnym czasie jak już załapałem na dobre bakcyla to przesiadłem się na fulla Canyon Spectral Al 7.0,którego posiadam do dzisiaj.Z kupnem czegoś na asfalt i leśne ścieżki zamierzałem się od początku 2018 roku jak się przejechałem Stevensem mojego kolegi,i jest to też w pewnym sensie nagroda za rzucenie papierosów hehe.

Mam nadzieję,że jutro będę mógł wykonać pierwszą jazdę o ile pogoda dopisze.Pozd.

dJZvXh%xRtGNZFzAytT+WA.jpg RvnhH3AaTIyQFC8P1vVaqg.jpg 4rWHZK6cSZGLOG8xHT%Fdw.jpg cH6nJbUNRu2vMYXUCVeaIg.jpg

h+N9bvOcR8WVv6%Lrt9qzQ.jpg Edytowane przez Tomek1981
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

Ma to ułatwiać noszenie czy zawieszanie roweru na barku,przyda bo mieszkam na 3 piętrze,co do koloru to jedyny słuszny jeśli chodzi o mój gust,zawsze mam problem z ubraniami na rower bo większoś kolorowe.

7 godzin temu, KANDySowany napisał:

Fajny taki czarny charakter 😋 ciekawie wygląda to załamanie górnej rury... te karbony to teraz wymyślają😵

Odnośnik do komentarza

Przedczoraj w końcu pierwsza trasa +50km z błotnikami SKS Raceblade Pro,nie mam za bardzo porównania z innymi rowerami,ale jestem mega zadowolony.Musze tylko jeszcze popracować nad obsługą klamnkomanetek,bo to mój pierwszy rower szosowy/przełajowy,ale wczoraj z każdym kilometrem szło mi coraz lepiej.

Wesołych…

85F986A1-C122-4B05-BFD2-E86A9B4429E4.jpeg
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Te błotniki  są regulowane,już je dzisiaj ustawiłem,a kupiłem je bo rower trzymam w domu i jak rower mniej zachlapany to mam mniej sprzątania,co do

bidonów Camelbak Podium jak dla mnie najlepsze,można cały czas na otwartym zaworku jeździć i nic praktycznie nie cieknie,w czarnym macie też są.

  • Pomógł 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, budyn czekoladowy napisał:

Cześć. Nadal go masz? JEździsz/dziłeś także po asfalcie? Czy pozycja jest bardzo wyciągnięta, czy krótka i komfortowa?

 Cześć,rower kupiłem jako pierwszy szosowy na próbę.Padło na Inflite,bo bardzo spodobała mi się rama i malowanie,to był zakup sercem,a nie rozumem,ale trafiony.Jest dość uniwersalny,pozycja raczej w kierunku „race”,ale ja nim normalnie trzaskam dłuższe rundki +100km(może nie jest do końca komfortowo,ale to typowy przełaj),,rower użytkuje głównie na asfalcie,dopiero teraz jak kupię drugą szosę to Inflite zostanie na stałe przezbrojony na szersze opony i będzie śmigane po szutrze.Jak szukasz uniwersalnej maszyny to pozycja godna uwagi,ale jak szukasz uniwersalnej i komfortowej maszyny to chyba Grial będzie lepszą opcją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...