Skocz do zawartości

Tacx Flow T2200 + ZWIFT

pellq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy udało się komuś z was podłączyć ten model trenazera do PC, a dokładnie do ZWIFT? 

Czytalem o upgrade do tego trenazera ale czy wiadomo ze dzięki niemu można korzystać z ZWIFT ? Na stronie producenta nie widać już tego produktu, a na aukcjach gdzieś go widziałem w cenie tyle co nowy najtańszy trenażer.

Wiem ze Flow smart można kupić już od 1000zl, czyli nie dużo dopłacając ale ten model trenazera który posiada był prezentem który dostałem wiec chce go wykorzystać jeżeli tylko się da ;) 

Wrzucam przykładowe zdjęcia z google tego modelu.

4E46AF9B-EBC3-444A-872D-520AB85A87C4.jpeg

Mam ten sam trenażer. Można go podłączyć do komputera przez USB (przystawka T1925) i podobno przez BT za pomocą innej przystawki którą nie testowałem. Niestety Swift ma połączenie z trenażerem wyłącznie przez BT lub ANT+. Zwift nie ma możliwości podłączenia urządzenia przez USB więc podejrzewam, że nie podłączysz tego trenażera do swift a jedynie do innych programów (np. Tack trainer software 4). Napisałem w tej sprawie też Swift ale odpisali mi tak:

Cytat

I'm sorry, but the only connections we support are wireless ones. I wish there was a way to connect your trainer with a wired connection, but at this time, that is something we aren't compatible with. I would recommend making a post here on the Feature Request page on our Community Forums. The forums are a great place to exchange ideas with the community, and get attention from the dev team!

• Lubię to! 1